نعمت زاده: در برخورد با قاچاقچیان کالا کوتاه نمی آییم

۱۳۹۵-۰۸-۱۹ اقتصاد

نعمت زاده: در برخورد با قاچاقچیان کالا کوتاه نمی آییم

«محمدرضا نعمت زاده» وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید براینکه در برخورد با قاچاقچیان کالا کوتاهی نخواهیم کرد، گفت: براساس برآوردها بین ۳ تا ۴ میلیارد دلار کالا به نام «ته لنجی» وارد کشور می شود و براساس مقررات هر ملوان می تواند سالی ۶ مرتبه کالا وارد کند درحالیکه بیشتر از حد مجاز وارد می شود.

به گزارش ۲۴آنلاین,به نقل از استانداری تهران، در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان «محمدرضا نعمت زاده» وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه انبارهای عمومی کالاها نباید بدون مجوز فعالیت کنند، ادامه داد: در نشستی با استاندار بوشهر دریافتیم که بخش عمده قاچاق به شکل «ته لنجی» وارد می شود.
نعمت زاده تصریح کرد: گاهی کالای لنجی با ۳۰۰ تن بار در بیش از ۵۰ نیسان تخلیه می شود و اقداماتی برای ثبت و ورود میزان کالاها از مبادی ورودی انجام شده است و یک نفر را در وزارتخانه برای نظارت بر انبارها تعیین می کنیم.
وی با اشاره به اینکه در برخورد با قاچاقچیان کالا کوتاهی نخواهیم کرد، گفت: براساس برآوردها بین ۳ تا ۴ میلیارد دلار کالا به نام «ته لنجی» وارد کشور می شود و براساس مقررات هر ملوان می تواند سالی ۶ مرتبه کالا وارد کند درحالیکه بیشتر از حد مجاز وارد می شود.

(Visited 49 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۸-۱۹ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.