خداحافظ آقای دوست داشتنی!

۱۳۹۵-۰۸-۱۱ ورزش

خداحافظ آقای دوست داشتنی!

مهاجم آلمانی پیشین تیم فوتبال لاتزیو به دوران بازیگری خود پایان داد تا خودش را برای بازگشت به دنیای فوتبال به عنوان یک مربی آماده کند.

به گزارش۲۴ و به نقل از ESPN، میروسلاو کلوزه به طور رسمی به دوران بازیگری خود پایان داد تا برای آغاز دوران مربیگری‌اش آماده شود.

کلوزه که دو سال پیش به دنبال فتح جام جهانی ۲۰۱۴ و تبدیل شدن به برترین گلزن تاریخ جام جهانی با تیم ملی آلمان خداحافظی کرد، تابستان امسال لاتزیو را ترک کرد و از آن زمان تا کنون بدون تیم بود. او حالا در سن ۳۸ سالگی تصمیم گرفته است که به دوران بازیگری‌اش پایان دهد و خودش را برای پیوستن به دیگر بازیکنان پیشکسوتی که وارد وادی مربیگری شدند، آماده کند.

کلوزه که در دوران بازیگری‌اش برای تیم‌های همچون هامبورگ، کایزرسلاترن، وردبرمن، بایرن‌مونیخ و لاتزیو توپ زده است، با ۷۱ گلی که در ۱۳۷ بازی‌اش برای تیم ملی آلمان به ثمر رساند، بهترین گلزن تاریخ ژرمن‌ها محسوب می‌شود.

در پیامی که در صفحه توئیتر اتحادیه فوتبال آلمان قرار گرفته است، ضمن تأیید خبر بازنشسته شدن کلوزه، از شرکت او در کلاس‌های آموزشی این اتحادیه برای کسب مدرک مربیگری خبر داده شده است.

خداحافظی کلوزه در حالی صورت گرفته است که تا یکی دو ماه پیش برخی رسانه‌ها ادعا کردند لاتزیو ایستگاه پایانی دوران بازیگری این بازیکن آلمان نخواهد بود.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۸-۱۱ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.