کاهش قیمت دلار و افزایش اندک نرخ سکه بهار آزادی

۱۳۹۵-۰۸-۰۹ اقتصاد

کاهش قیمت دلار و افزایش اندک نرخ سکه بهار آزادی

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (یکشنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۱۵۲ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۵ هزار و ۹۷۴ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با سه هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۱۰۳ هزار ریال دادوستد کردند.
کاهش قیمت دلار و افزایش اندک نرخ سکه بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد
به گزارش ایرنا و بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۲۱۲ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته (شنبه هشتم آبان) به ۳۹ هزار و ۷۱۷ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز بدون تغییر قیمت، ۴۴ هزار و ۳۶۰ ریال فروخته شد.
اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران امروز قیمت هر دلار را ۳۶ هزار و ۱۴۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۷۷۰ ریال اعلام کرده است.

**سکه
همچنین بر پایه اعلام این اتحادیه و تا لحظه انتشار این خبر، امروز هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر قیمت ۱۱ میلیون ریال و هر قطعه نیم سکه با ۱۰ هزار ریال کاهش قیمت پنج میلیون و ۵۹۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه ربع سکه با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت و سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته به ترتیب دو میلیون و ۹۵۰ هزار ریال و یک میلیون و ۸۷۰ هزار ریال فروخته شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۱۱۷ هزار و ۶۵۰ ریال داد و ستد و هر اونس طلا نیز بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز یک هزار و ۲۷۵ دلار و ۷۰ سنت قیمتگذاری شد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۸-۰۹ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.