سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد:توصیه ضروری برای خریدبلیت به مسافران اربعین

۱۳۹۵-۰۸-۰۹ اقتصاد

سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد:توصیه ضروری برای خریدبلیت به مسافران اربعین

سازمان هواپیمایی کشوری از مسافران خواست صرفا به صورت حضوری و براساس جدول لیست دفاتر و نمایندگان فروش مجاز شرکت‌های هواپیمایی بلیت خریداری کنند.

به گزارش ۲۴آنلاین، دفتر نظارت بر شرکت‌ها، فرودگاه‌ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: در راستای کنترل عرضه قیمت بلیت در ایام اربعین حسینی، تدابیر لازم با همکاری شرکت‌های هواپیمایی و سایر نهادهای نظارتی از جمله پلیس فتا، اتخاذ شده است.

دفتر نظارت بر شرکت‌ها، فرودگاه‌ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از مسافران خواست به منظور جلوگیری از سو استفاده برخی از افراد سود جو، بلیت ایام اربعین حسینی صرفا به صورت حضوری و براساس جدول لیست دفاترو نمایندگان فروش مجاز شرکت‌های هواپیمایی اعلام شده در اطلاعیه شماره ۲ این سازمان خریداری کنند.

همچنین با تاکید بر عدم خرید هرگونه بلیت برگشت هواپیما از دفا‌تر مسافرتی موجود در کشور عراق، از تهیه هر گونه بلیت اینترنتی برای ایام اربعین، خارج از مراکز مورد تایید سازمان اکیدا خودداری کنند، بدیهی است در صورت خرید اینترنتی امکان رسیدگی به شکایات احتمالی در خصوص صحت بلیت، صرفا از طریق پلیس فتا امکان پذیر خواهد بود.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۸-۰۹ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.