آقای کی روش تکلیف خودت را مشخص کن!

۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ورزش

آقای کی روش تکلیف خودت را مشخص کن!

عضو هیئت رییسه سازمان لیگ گفت: نمیتو انم به کی روش بگویم بمان یا برو اما از او خواسته شده تکلیفش را بعد از بازی با سوریه مشخص کند.

به گزارش ۲۴،امیر عابدینی درباره اختلاف دوباره کی روش و فدراسیون اظهار داشت: کی روش از صحبت ها و مصاحبه هایش غافل است. چرا طاقت ندارید؟ به خاطر بازی با سوریه باید ساکت می شدیم. چیزهایی که ایشان بر نمی تابد را به بعد از بازی می فرستادیم تا درباره اش تصمیم بگیریم. اینکه چرا همیشه ساز ناسازگاری می زنند را دلیلش را نمی دانیم.

وی در ادامه افزود: در حد توان تلاش شده اما اندازه یک اپسیلون کی روش تشکر نکرده است. او مصاحبه می کند. حمایت های مردمی و دولتی و اصحاب رسانه به نفع خودش است. اگر هم کسی انتقاد کند می گوید تو چه کاره هستی؟ آقای کی روش شما جزیی از کل هستی.

عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال در ادامه اذعان داشت: ایشان وقتی می گویند و اعتقاد دارند ما در بیرون زمین باختیم. در ۴ بازی بالای ۷۰درصد موفق بودیم. کی روش در زمین موفق عمل کرد اما آیا قبول دارد در فاز مدیریتی هم کار شده است؟ من اعتقاد دارم می خواهد همه موفقیت را به نام خودش بزند. نمی شود یک طرف قضیه را دید. من هیچ نقشی ندارم اما به عنون عضوی از فوتبال باید نظری را بدهم. برای N امین بار قبل از بازی حساس این حرف ها را می زند. نمی توانم به کی روش گویم بمان یا برو. نظام فوتبال ما به جایی رسیده که اگر کی روش بگوید می خواهم بروم، مشکلی پیش نمی آید.

عابدینی همچنین اذعان داشت: کسانی که کارشناس هستند همه چیز را رصد می کنند. چند صد بار این بحث تکراری به وجود آمده که چرا لیگ تعطیل می شود. در کجای دنیا لیگ تعطیل می شود. کی روش لیگ را در اختیار گرفته وهر وقت خواسته تعطیل کرده است. اگر برنامه های او اجرا نشود تقصیر فدراسیون بود اما الان بحث روزمره ایشان هم با وجود ساکت حل شده است. از آقای ساکت خواستیم تیمها و برنامه کی روش را بدهند تا برنامه ها را تدوین کنیم و با هر کسی دوست دارد بازی کنیم. اما تا حالا چنین افاقی رخ داده است؟ نمی دانم چرا عراق و سنگاپور لغو شد اما می دانم مدیریت دست روی دست نگذاشته است. ۵ سال است که کی روش اینجاست و با پتانسل ما اشناست. اعتقاد دارم آقای کی روش اگر نمی تواند کنار بیاید؛ صدای ما هم در می آید.

وی در ادامه افزود: وقتی کی روش می گوید می روم؛ این پاسخ سوال اوست. حالا به او گفته شده بعد از بازی با سوریه تکلیف را مشخص کند. اگر می خواهی بروی زودتر بگو که ما تصمیم بگیریم. بعد از بازی سوریه یک سری مسائل را خواهم گفت. چقدر سخت توانستیم مسائل را حفظ کنیم. به اندازه کافی کی روش را تحویل گرفتیم و دوستش داشتیم. ایشان باید بداند این موضوعات را و اینکه ما هم دلسوز هستیم. اینکه فکر کند ما جلوی او ایستادیم خیلی بد است.

عابدینی در پایان درباره بازنشته ها گفت: بازرسی کل نظارت دارد. فدراسیو.ن فوتبال یک جا بخواهد همه را بفرستد کارها مختل می شود.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.