جنجال تازه سرمایه گذار شهرزاد

۱۳۹۵-۰۸-۰۴ فرهنگ

جنجال تازه سرمایه گذار شهرزاد

انتشار تصویری از عضویت محمد امامی تهیه کننده بازداشتی «شهرزاد» در «کانون تهیه کنندگان فیلم ایران» که فرشته طائرپور رییس آن است هرچند ابتدا با تأیید ایشان مواجه شد اما گویا بازتاب انتشار این تصویر آن قدر زیاد بوده که طائرپور را ناگزیر کرده توضیحاتی تازه در این باره ارایه دهد.

به گزارش  سینماپرس، در این توضیحات در کنار شرح شرایط لازم برای عضویت در کانون تهیه کنندگان فیلم ایران و چگونگی عضوگیری تهیه کننده بازداشتی در این کانون، طائرپور با سخنانی عجیب انتشار کارت تهیه کنندگی محمد امامی را لگد زدن به فرد گرفتار توصیف کرده و آن را میراث دولت سابق دانسته است!

این سخنان در حالی بیان شده است که تصویر کارت تهیه کنندگی محمد امامی از طریق حسین پارسایی مدیرکل شبکه خانگی وزارت ارشاد دولت فعلی در اختیار سینماروزان گذاشته شد؛ این دولت همان دولتی است که اتفاقا طائرپور  با مدیران سینمایی آن قرابت نزدیکی داشته و تا حضور در شورای سیاستگذاری سینمای کودک شان پیش رفته است.

جالبتر اینجاست که خبر عضویت محمد امامی در کانون تهیه کنندگان فیلم ایران نیز اولین بار در گفتگویی که پارسایی با یک روزنامه اصلاح طلب داشت، رسانه ای شد.

حال اینکه سرکار خانم طائرپور به جای پاسخ به این سوال که آیا حضور غزل شاکری دختر ایشان در سریال نمایش خانگی «شهرزاد» به عنوان یک رانت از سوی رئیس کانون تهیه کنندگان فیلم برای صدور کارت تهیه کنندگی محمد امامی در مقام سرمایه گذار شهرزاد نبوده است، با سخنانی عجیب انتشار کارت تهیه کنندگی محمد امامی را لگد زدن به فرد گرفتار توصیف کرده و آن را میراث دولت سابق دانسته است!

و اینکه غزل شاکری غیر از فیلمهای فرشته طائرپور و البته سریال نمایش خانگی شهرزاد با سرمایه گذاری تهیه کننده بازداشتی در کدام فیلم نقش پررنگ داشته است!

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۸-۰۴ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.