نطق جالب نماینده زن: آقای رییس هوای من را داشته باشید

۱۳۹۵-۰۸-۰۲ سیاست

نطق جالب نماینده زن: آقای رییس هوای من را داشته باشید

نماینده مردم مبارکه پیش از شروع نطقش، از آنجا که قطع تریبون ناطقان دیگر از سوی پزشکیان را بخاطر طولانی شدن نطق دیده بود،‌ خطاب به نائب رئیس مجلس گفت که«هوای من را داشته‌ باشید.»

به گزارش ۲۴ به نقل از خبرآنلاین، زهرا سعیدی نماینده مردم مبارکه در مجلس دهم، در جلسه علنی یکشنبه-۲ آبان- مجلس، زمانی که برای نطق میان دستورش پشت تریبون رفته بود، پیش از شروع نطقش خطاب به چند تن از نمایندگان مجلس گفت: آقای رنجبرزاده مراقب باشید. آقای محجوب سفارش کنید. آقای پزشکیان هوای من را داشته باشید.

در بخش دیگری از زمان نطق‌های مجلس نیز نوبت به حسن خجسته رئیس تحقیق و تفحص از بنیاد شهید رسید. او با تأکید بر نظارت مجلس بر سایر نهادها و تحقیق و تفحص از بنیاد شهید،‌ اظهار کرد: ۵۰۰ میلیارد تومان از بیمه دی کلاهبرداری کردند به دبی بردند، که این مبلغ را با کمک مجلس بازگرداندیم و این از قدرت مجلس است.

این نماینده مجلس دهم گفت: در صندوق ذخیره فرهنگیان ۹۰ درصد تسهیلات متعلق  به ۳۰ نفر بود و ۱۰ درصد باقی مانده به یک میلیون نفر تعلق گرفته بود. ۸ هزار میلیارد تومان سوء استفاده در این صندوق انجام شد.

وی با تأکید بر این موضوع که نظارت در حد پایین اجرایی شده است، تأکید کرد: در تحقیق و تفحص از بنیاد شهید وقتی مجلس ورود کرد، سران مفاسد اقتصادی وارد میدان شدند و  تهدید و تطمیع نتوانست تاثیر گذار باشد، اکنون متأسفانه بعد از چهارسال از مجلس نهم نگذاشتند تحقیق و تفحص به نتیجه برسد اما ما از پای ننشستیم و با کمک آقای لاریجانی و دولت آبادی الان متهمان این پرونده در دادگاه هستند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۸-۰۲ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.