اخذ استاندارد نان سنتی اجباری شد

۱۳۹۵-۰۷-۲۶ اقتصاد

اخذ استاندارد نان سنتی اجباری شد

رئیس سازمان ملی استاندارد از اجباری شدن اخذ استاندارد نان سنتی خبرداد.
نیره پیروزبخت در مراسم بزرگداشت روز استاندارد اظهارداشت: اخذ استاندارد پیش از تولید محصول ضروری است و این امر مهم نباید به بعد از تولید سپرده شود.
وی با اشاره به برگزاری مراسم روز استاندارد به منظور مروری بر برنامه‌ها و اقدامات صورت گرفته در این بخش و تدوین نقشه راه مناسب برای آینده افزود: پیشرفت تکنولوژی باعث شده که نظم بهتری را در بخش‌های صنعتی به کار بگیریم.
وی با بیان اینکه فعالیت‌های جدید به راهکارهای تازه نیازمند است، گفت: بند ۲۴ سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری دارای نکات غنی و حائز اهمیتی است که باید مورد توجه قرار داشته باشد.
پیروزبخت تأکید کرد: استاندارد باید در تمام کالاها مورد توجه قرار گیرد و در همین رابطه بنا شده که اخذ استاندارد نان سنتی نیز اجباری شود.
به گفته وی، در طول فعالیت سازمان استاندارد ۳۰ هزار استاندارد تدوین شده و این تعداد طی ۳ سال گذشته حدود ۱۱ هزار مورد بوده است.
رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به تشکیل ۳۰ هزار پرونده قضایی برای جاعلان نشان استاندارد، گفت: رتبه ایران در فضای بین‌المللی و در سازمان بین‌المللی ایزو از جایگاه ۳۱ به ۲۷ ارتقاء یافته است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۷-۲۶ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.