استیضاح وزیر آموزش وپرورش منتفی شد

۱۳۹۵-۰۷-۲۴ سیاست

استیضاح وزیر آموزش وپرورش منتفی شد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:  اخیرا آقای فانی دو بار به جلسه کمیسیون دعوت شدند و با توضیحات ایشان به برخی از سوالات در ذهن استیضاح کنندگان پاسخ قانع کننده داده شد.

میرحمایت میرزاده در خصوص لغو جلسه استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت: تمام ماجرا از این قرار بود که یک عده از نمایندگان که درخواست استیضاح وزیر آموزش و پرورش را امضا کرده بودند رفتند و نامه استیضاح را پس گرفتند و گفتند که خودمان این قضیه را حل می کنیم.

وی افزود: ممکن است افرادی که این نامه را پس گرفتند مجددا آن را تحویل هیات رئیسه بدهند و از طرف دیگر ممکن است مشکلات مدنظر آنها در مدت اخیر مرتفع شده باشد و آنها به صورت کلی از این استیضاح منصرف شده باشند.

میرزاده با بیان اینکه به هیچ وجه نمی توان از این صحبت کرد که در پشت پرده، لابی میان استیضاح کنندگان با وزیر آموزش و پروش صورت گرفته است عنوان کرد: در مدت اخیر آقای فانی دو بار به جلسه دعوت شدند و با توضیحات ایشان به برخی از سوالات در ذهن استیضاح کنندگان پاسخ قانع کننده داده شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان گفت: در این زمینه یکی از مواردی که نمایندگان را تا حدود زیادی قانع کرد این بود که پول لازم برای انجام برخی از کارها در اختیار وزیر گذاشته نشده بود و زمانیکه نمایندگان به این حرفهای آقای فانی گوش دادند، تا حدود زیادی قانع شدند.

منبع:خبرآنلاین

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۷-۲۴ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.