ترابردپذیری تلفن ثابت هم انجام شد

۱۳۹۵-۰۷-۲۳ دنیای فناوری

ترابردپذیری تلفن ثابت هم انجام شد

پس از فراهم شدن امکان تغییر اپراتور با حفظ شماره موبایل، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، شرایط ترابردپذیری برای تلفن ثابت را به تصویب رساند.

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۲۴۲ خود، پیشنهاد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره تعیین تعرفه برای تماس از یا به شماره‌های ثابت ترابردپذیر را بررسی و تصویب کرد. طبق تعریف مصوبه کمیسیون، شماره ثابت ترابردپذیر، شماره تلفنی است که قابلیت استفاده از آن در کل کشور برای کاربر با حفظ شماره مذکور فراهم است.

در این مصوبه، سقف هزینه اتصال یک خط تلفن ثابت ترابردپذیر آبونمانی مبلغ دومیلیون ریال تعیین می‌شود که یک میلیون ریال آن در زمان ثبت نام و مابقی آن طی ۳۶ ماه پس از زمان راه‌اندازی خط از مشترک اخذ می‌شود. به این ترتیب سقف تعرفه هر دقیقه مکالمه از شماره ثابت ترابردپذیر به خطوط همراه ۶۲۵ریال، سقف تعرفه هر دقیقه مکالمه از خطوط همراه به شماره ثابت ترابردپذیر از سیم‌کارت‌های دائمی ۶۲۵ ریال و از سیم‌کارت‌های اعتباری ۹۳۷ ریال است.

سقف تعرفه هر دقیقه مکالمه از یا به شماره ثابت ترابردپذیر، به یا از کلیه خطوط تلفن ثابت (اعم ا درون استانی، برون استانی، ترابردپذیر و غیر ترابردپذیر) ۱۰۰ ریال است. مبلغ آبونمان ماهانه هر خط تلفن ثابت ترابردپذیر نیز مانند قبل است.

منبع:فارس

(Visited 68 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۷-۲۳ دنیای فناوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.