مهاجری: جناب آقای دکتر حداد عادل! این که وزن گوشت است، وزن گربه کجاست؟

۱۴۰۲-۰۳-۰۲ سیاست

مهاجری: جناب آقای دکتر حداد عادل! این که وزن گوشت است، وزن گربه کجاست؟

اگر در انتخابات بی‌جان و کم‌رمق سال ۹۸ (که در تهران میزان مشارکت در آن ۲۰ درصد بود) اصلاح‌طلبان هم شریک بودند، پس کو وزن اصولگرایان؟ و اگر آن برد درخشان و مشعشع مال اصولگرایان بود، پس وزن اصلاح‌طلبان کجا رفت؟!

محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا در کانال تلگرامی هود خطاب به حداد عادل، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی نوشت:

با سلام؛

  • فرموده اید انتخابات اسفند ۱۴۰۲ رقابتی خواهد بود کما این‌که در سال ۹۸ هم رقابتی بود و اصلاح‌طلبان در آن حضور داشتند، اما رأی نیاوردند.
  • لابد شنیده‌اید ملانصرالدین ۳ کیلو گوشت خرید و به همسرش داد تا برای مهمانانش غذا آماده کند. زن خانه به خودش گفت گور پدر مهمان‌هایش! بعدش هم تمام گوشت را ریخت توی دیگ و زن‌های همسایه را دعوت کرد به خوردن آبگوشت.
  • غروب که ملا برگشت و سراغ گوشت را گرفت، پاسخ شنید که گربه بی‌چشم و رو آن را دزدید و فرار کرد. گربه زبان بسته از روی دیوار داشت این مجادله را نگاه می‌کرد که ناگهان خود را در دست‌های پرقدرت ملانصرالدین یافت که او را توی ترازو گذاشته است.
  • – آهای زن! ترازو می‌گوید وزن گربه ۳ کیلو است؛ حالا بگو اگر این سه کیلو وزن خودش است، پس گوشت کجا رفته؟ و اگر این ۳ کیلو وزن گوشت است، وزن گربه کجا رفته؟
  • آقای دکتر! از این‌که این مثال را زدم پوزش می‌خواهم اما می‌گویند در مثل مناقشه نیست.
  • اگر در انتخابات بی‌جان و کم‌رمق سال ۹۸ (که در تهران میزان مشارکت در آن ۲۰ درصد بود) اصلاح‌طلبان هم شریک بودند، پس کو وزن اصولگرایان؟ و اگر آن برد درخشان و مشعشع مال اصولگرایان بود، پس وزن اصلاح‌طلبان کجا رفت؟!
  • پ.ن: بزرگ‌ترین آفت اهالی سیاست ساده‌اندیشی، خام‌فکری، تحلیل‌های سست و حرف‌های دلخوش‌کنک است. این منحصر به شما نیست. مختص این جناح یا آن جناح هم نیست؛ اما چندین سال است بدجوری گرفتارش شده‌ایم همه #مااصولگراها!

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۲-۰۳-۰۲ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.