سخنگوی دولت: تورم بالای ۵۰درصد است اما فاصله طبقاتی کم شده/ دولت در برکناری ها کوتاهی کرده

۱۴۰۲-۰۲-۲۲ اسلایدر

سخنگوی دولت: تورم بالای ۵۰درصد است اما فاصله طبقاتی کم شده/ دولت در برکناری ها کوتاهی کرده

سخنگوی دولت گفت: دشمنان اسلام سعی دارند با تلخ کردن فضای جامعه، نگذارند موفقیت‌های دولت به گوش مردم برسد.

علی بهادری جهرمی روز پنجشنبه در جمع طلاب و روحانیون گفت: جنگ اقتصادی از اول انقلاب شروع شده و معلوم نیست تمام شود و نزاع حق و باطل همواره وجود داشته است و در این زمینه احتمال خطا هم هست چون جنگ ما همیشگی است و در بار مسوولیتی که داریم هر لحظه باید حواس خود را جمع کنیم.

سخنگوی دولت گفت: جنس و شکل رفاه و وضعیت اقتصادی که می پسندیم لزوما منطبق بر پسند کشورهای لائیک و ضد دین نیست و عموم مردم به این نکته کم توجهی می‌کنند که ما وسط جنگ هستیم ولی الان هم باید بدانیم آخر جنگ اقتصادی و رسانه ای پیروزی ماست و باید به مدیران خود اعتماد کنیم.

بهادری جهرمی گفت: کابینه دولت قوی است البته نمی گوییم آرمانی است اما افراد فرهیخته، مدیر و انقلابی انتخاب شده اند.

وی اظهار داشت: در بسیاری از شاخص‌ها در دوره قبل در حوزه اقتصاد یک دهه عقب افتادیم و در حوزه فرهنگ رسانه و سرمایه اجتماعی دهه قبل خوب عمل نکردیم اما این دولت می‌گوید گفتمان من انقلابی بر طبق قانون اساسی و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

سخنگوی دولت گفت: فرماندهی فرهنگی موجود صرفا دست دولت نیست و دستگاه‌های مختلف کار می کنند و ساختار موجود دولت در مسیر شورای عالی انقلاب فرهنگی عمل می‌کند.

وی در ادامه عنوان کرد:  آیت الله رئیسی رئیس جمهور از کسانی که حرفی برای گفتن دارند استفاده می‌کند و تا برای جایگاهی به حجت شرعی نرسد فردی را منصوب نمی‌کند.

سخنگوی دولت افزود: انتصابات آیت الله رئیسی سیاسی و صرفا با نگاه رای آوری نبوده‌است این در حالیست که برخی مدیران بعد از دو سال تغییر نکرده اند و معتقدیم دولت مقداری کوتاهی کرده است اما باید در نظر بگیریم که درگیر جنگ اقتصادی هستیم و از این رو برخی امورات مهم ممکن است عقب بیفتد.

او گفت:دولت سیزدهم اولین دولت در کشور است که برنامه داشت و به صورت عمومی روی سایت‌ها گذاشت تا نظر کارشناسان را جذب کند.

بهادری جهرمی ادامه داد: ما تورم بالای ۴۰ و ۵۰ درصدی داریم ولی به خاطر اصلاح یارانه ها فاصله طبقاتی کاهش پیدا کرده است.

وی ادامه داد: فضای اقتصادی کام مردم تلخ و دشمن اقتصاد را ابزار مبارزه کرده است

 

 

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۲-۰۲-۲۲ اسلایدر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.