نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو پنجشنبه چهار اسفند ۱۴۰۱

۱۴۰۱-۱۲-۰۴ اقتصاد

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو پنجشنبه چهار اسفند ۱۴۰۱

قیمت سکه امامی پا به کانال ۳۰ میلیون گذاشت. نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار به دو میلیون و ۴۵۶ هزار رسید

قیمت دلار امروز پنجشنبه چهارم اسفند تا ظهر در مرکز مبادله ارز و طلا ۴۱ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شد. به‌این ترتیب نسبت به دیروز قیمت دلار ۲۰۰ تومان ارتقا پیدا کرد، اما در بازار طلا شاهد رشد خیره‌کننده قیمت ‌ها بودیم. طوریکه قیمت سکه امامی برای اولین بار پا به محدوده ۳۰ میلیون گذاشت و تا ساعت ۱۱ و نیم معادل ۳۰ میلیون و ۶۷۳ هزار فروخته شد و نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار به دو میلیون و ۴۵۶ هزار رسید و در نیمه ابتدایی خرید و فروش‌های امروز جهش ۵۶ هزار تومانی را تجربه کرد.

قیمت دلار امروز چقدر است؟

قیمت دلار امروز پنجشنبه چهارم اسفند براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا، ۴۱ هزار و ۷۰۰ تومان است. رقمی که نسبت به صبح دیروز، رشد ۲۰۰ تومانی قیمت دلار را نشان می‌دهد. از طرفی قیمت دلار سنا امروز ۳۰ هزار و ۶۹۰ تومان و قیمت دلار نیمه ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان است.

قیمت دلار

 

انواع دلار قیمت فروش
دلار مرکز مبادله ارز و طلا ۴۱ هزار و ۷۰۰ تومان
دلار سنا ۳۰ هزار و ۶۹۰ تومان
دلار نیما ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز پنجشنبه چهارم اسفند تا ظهر به دو میلیون و ۴۵۶ هزار تومان رسید. به‌این ترتیب در نیمه ابتدایی معاملات امروز، هر گرم طلا ۱۸ عیار، ۵۶ هزار تومان گران‌تر از دیروز فروخته شد. بدنیست بدانید رقم دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی که دیروز به‌عنوان قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار به‌ثبت رسید، بالاترین قیمت تاریخی آن بوده و حالا امروز طلا ۱۸ عیار بالاتر از این محدوده معامله می‌شود.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

سه‌شنبه چهارشنبه امروز
دو میلیون و ۳۱۳ هزار تومان دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان دو میلیون و ۴۵۶ هزار تومان

قیمت انواع سکه طلا

قیمت سکه امامی امروز پنجشنبه چهارم اسفند تا ساعت ۱۱ و نیم با جهش ۷۵۵ هزار تومانی پا به محدوده ۳۰ میلیون گذاشت و به ۳۰ میلیون و ۶۷۳ هزار تومان رسید. عصر دیروز طلا‌فروش‌ها و صراف‌ها هر قطعه سکه امامی را ۲۹ میلیون و ۹۱۸ هزار تومان فروخته بودند. قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم هم با رشد ۹۰۳ هزار تومانی درقیاس با دیروز، به ۲۸ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان ارتقا پیدا کرد. سکه گرمی، اما بدون تغییر قیمت، پنج میلیون و ۵۱۰ هزار تومان فروخته شد که البته همین رقم را باید بالاترین قیمت تاریخی این سکه بدانیم.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه سه‌شنبه چهارشنبه امروز
امامی ۲۸ میلیون و ۸۱۹ هزار تومان ۲۹ میلیون و ۹۱۸ هزار تومان ۳۰ میلیون و ۶۷۳ هزار تومان
تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۶ میلیون و ۸۳۵ هزار تومان ۲۷ میلیون و ۶۳۲ هزار تومان ۲۸ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان
گرمی پنج میلیون و ۲۱۰ هزار تومان پنج میلیون و ۵۱۰ هزار تومان پنج میلیون و ۵۱۰ هزار تومان

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۱۲-۰۴ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.