سیدحسن خمینی:به گذشته مان افتخار می کنیم، نسبت به وضع حالمان معترضیم ولی نسبت به آینده امیدواریم

۱۴۰۱-۱۰-۲۳ اسلایدر

سیدحسن خمینی:به گذشته مان افتخار می کنیم، نسبت به وضع حالمان معترضیم ولی نسبت به آینده امیدواریم

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در مراسم جشن ولادت حضرت زهرا(س) و بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی(س) و آیین بزرگداشت ششمین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: تمام جوهر وجود آقای هاشمی دفاع از انقلاب و جمهوری اسلامی بود. اگر آقای هاشمی را بزرگ می داریم به خاطر اینکه آقای هاشمی را یک مروج و یک مبین و یک تلاشگر در مسیر انقلاب و جمهوری اسلامی می دانیم.

گزیده سخنان یادگار امام در پی می آید:

آیت الله هاشمی گفت همه ی ما صفر بودیم، یک «یک» باید می آمد مقابل ما قرار می گرفت تا عدد بشویم. امام آمد و همه جریانات را به حرکت درآورد. این تواضع آقای هاشمی عمق ارادتش به امام را نشان می داد.

آقای هاشمی به خاطر انقلاب تا پای اعدام رفت. برای انقلاب تا پای زندگی و همه اموالش رفت. ما اگر آقای هاشمی را بزرگ می داریم به خاطر اینکه آقای هاشمی را یک مروج و یک مبین و یک تلاشگر در مسیر انقلاب و جمهوری اسلامی می دانیم.

ما به گذشته مان افتخار می کنیم، نسبت به وضع حالمان معترضیم ولی نسبت به آینده امیدواریم. امید را اگر از ما بگیرند نمی توانیم حرکتی کنیم. باید تلاش کرد. رهبر فرزانه انقلاب اشاره کردند که وضعیت اقتصادی مردم خوب نیست، دوستان در تلاش هستند و باید بیشتر تلاش کنند، ولی نسبت به گذشته و قانونی اساسی باید دفاع کنیم.

مغلطه ای در سیاست ما هست که تا میگویند {رفتار}این آقا چیست؟! می گویند عادل است؛ در حالی که فرد عادلی هم هست که صد برابر فاسق اشتباه کند.

اگر افتخارات جنگ قرار است تقسیم بشود اول مال شهداست و اگر قرار باشد به فرماندهان آن برسد اول از همه آقای هاشمی است.

بعد از جنگ قهرمان جنگ شد سردار سازندگی. حتما کسی که ۸۰ سال مبارزه کرده اشتباه دارد، ولی مگر می شود قهرمانی های کشور گفت و از آقای هاشمی نگفت؟! کسی که آفتاب را منکر می شود خودش را انکار می کند.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۱۰-۲۳ اسلایدر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.