شما نظر بدهید/ مجری گری مهران رجبی و بشیر حسینی را چقدر موفق می دانید؟

۱۴۰۱-۰۸-۲۲ فرهنگ

شما نظر بدهید/ مجری گری مهران رجبی و بشیر حسینی را چقدر موفق می دانید؟

مهران رجبی و سید بشیر حسینی به تازگی مسئولیت اجرای دو برنامه تلویزیونی را برعهده گرفتند، خبرآنلاین از مخاطبان خود می‌خواهد تا نظرشان درباره این اتفاق را با ما در میان بگذارند.
تاکنون بازیگران زیادی از جمله مهران مدیری، سروش صحت و پژمان بازغی وارد عرصه اجرا شدند و همواره هم به سبب شهرت و محبوبیتی که داشتند مورد استقبال مخاطبان قرار گرفتند؛ اما به تازگی اتفاقی رخ داده که حواشی زیادی به دنبال داشته و نتوانسته دل مخاطبان را به دست آورد.

اتفاقی که رخ داده این است که تلویزیون به مرور زمان برخی مجریان خود را از دست داده بگونه ای که تعدادی از آنها عطای کار با رسانه ملی را به لقایش بخشیدند ، حال صداوسیما برای اینکه این کمبود را جبران کند، سراغ مهران رجبی رفته که نتوانسته نظر مردم در عرصه اجرا را به خود جلب کند و مورد انتقاد قرار گرفته است همچنین سید بشیر حسینی داور برنامه «عصر جدید» و استاد ارتباطات نیز وارد این عرصه شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،اگرچه در برخی برنامه های دیگر شبکه های تلویزیونی بازیگران دیگری نیز به چرخه اجرای برنامه وارد شدند و شاید در روزهای آینده با چهره های جدیدتری روبرو شویم.

به بهانه این اتفاق خبرآنلاین از مخاطبان خود می‌خواهد تا نظرشان درباره ورود این افراد به عرصه اجرا را با ما در میان بگذارند.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۸-۲۲ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.