¬¬چرا به شرکت حمل و نقل بین المللی نیاز داریم؟

۱۴۰۱-۰۷-۱۰ سرگرمی

¬¬چرا به شرکت حمل و نقل بین المللی نیاز داریم؟

در امر تجارت بین المللی و واردات کالا تاجران برای این که بتواند کالا های خود را به کشور مقصد وارد کرده و در بازار مصرف به فروش برسانند به کمک و خدمات شرکت های گوناگونی نیاز دارند که از جمله این شرکت ها می توان به شرکت حمل و نقل بین المللی و شرکت ترخیص کالا اشاره کرد که تاجران در زمینه جابه جایی محموله های تجاری خود از کشور مبداء به کشور مقصد و همچنین در هنگام ترخیص کردن محموله های تجاری خود از گمرک به این گونه شرکت ها نیاز دارند. از آن جایی که ما در گروه تجاری ققنوس به ارائه سرویس های گوناگونی همچون سرویس حمل و نقل بین المللی، حمل بار از چین، خرید از ای بی ترخیص کالا و … به مشتریان خود می پردازیم، قصد داریم در این مقاله ضرورت استفاده از این گونه شرکت ها را برای شما همراهان عزیز روشن کنیم.

لیست شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل بین المللی در ایران

تاجرانی که در زمینه واردات کالا به کشور فعالیت می کنند چه با استفاده از روش های خرید اینترنتی و چه با استفاده از روش های خرید حضوری از دیگر کشورها، پس از انجام معامله برای حمل بار از چین و یا کشورهای دیگر به کشور مقصد نیاز به یک شرکت حمل و نقل دارند تا با استفاده از روش های حمل و نقل بین المللی محموله های تجاری خود را جابه جا نمایند و پس از ورود کالا به کشور با استفاده از یک شرکت ترخیص کالا، محموله تجاری خود را از گمرک ترخیص و دریافت نمایند، از این رو ما در گروه ققنوس ترخیص در این قسمت به معرفی تعدادی از شرکت های فعال در زمینه حمل و نقل بین المللی کالا در کشور می پردازیم. از جمله این شرکت ها می توان به موارد زیر  اشاره نمود:

– شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با ارائه بهترین خدمات حمل و نقل دریایی، هوایی، زمینی و ریلی

– شرکت حمل و نقل بین المللی نگین بار که فقط در راستای حمل و نقل بین المللی زمینی فعالیت می کند.

– شرکت حمل و نقل بین المللی تکسیز که دفتر آن در تهران واقع شده است.

– شرکت حمل بین المللی خط صبا

– شرکت حمل و نقل خلیج فارس

– شرکت حمل بین المللی ایران و اروپا

– شرکت حمل و نقل سینا ترابر

بهترین روش حمل بار کدام است؟

هر کدام از روش های حم و نقل بین المللی دارای مزایا و معایب گوناگونی هستند و این که تاجران در برای حمل بار از چین کدام یک از روش های حمل و نقل را انتخاب نمایند در میزان سودی که از واردات محموله تجاری به دست می آورند بسیار موثر می باشد. تاجران برای این که بتوانند از میان سه روش حمل و نقل هوایی، حمل و نقل زمینی و حمل و نقل دریایی بهترین روش را انتخاب نمایند باید شرایط محموله تجاری خود را با مزیت ها و معایب هر کدام از این سه روش مطابقت دهند تا بتوانند بهترین گزینه را انتخاب نمایند، البته تاجران می توانند برای داشتن انتخابی درست و سود آور از کارشناسان مجرب ما در گروه تجاری ققنوس کمک گرفته و با مشاوره آن ها بهترین روش حمل و نقل را انتخاب نمایند.

اگر شما به عنوان یک تاجر با خرید از ای بی محموله تجاری خود را تهیه نموده باشید با توجه به این مسئله که این سایت به دلیل تحریم های موجود کالایی را به ایران ارسال نمی کند می توانید به طور کامل فرایند خرید از ای بی، حمل و نقل بین المللی و روند ترخیص محموله تجاری از گمرک را به عنوان یک شرکت ترخیص کالا به ما واگذار نمایید.

بهترین وب سایت خارجی برای خرید و واردات ( ای بی )

بسیاری از افراد به دلایل گوناگونی همچون مشغله کاری نمی تواند برای خرید و واردات کالا به دیگر کشور های حوزه فعالیت خود سفر کرده و به صورت حضوری فرایند خرید خود را انجام دهند، به همین دلیل این افراد می تواند از سایت های خرید خارجی استفاده نمایند. سایت های فروشگاهی زیادی با هدف ایجاد یک بستر تعاملی میان خریدار و فروشنده از سرتا سر جهان، ایجاد شده است که از جمله آن ها می توان به سایت ای بی اشاره کرد. خرید از ای بی با توجه به تنوع محصلاتی که در این فروشگاه اینترنتی وجود دارد یکی از فرصت های خرید غیر حضوری بسیار عالی برای تاجران می باشد.

البته تاجران در هنگام خرید از این سایت همچون فرایند خرید از دیگر فروشگاه های اینترنتی باید تمامی جوانب احتیاط را در نظر گرفته و قبل از عقد قرار داد و انجام فرایند خرید باید از اعتبار و سابقه خریدار اطمینان حاصل کنند و همچنین در صورت نداشتن شناخت کافی از فروشنده از او درخواست ارسال نمونه کالا نمایند. تاجرانی که قصد خرید از این گونه فروشگاه ها را داشته اما تجربه ای در این کار ندارند می توانند با استفاده از سرویس خرید از سایت های خارجی انجام این کار را به ما در گروه تجاری ققنوس واگذار نمایند و در صورتی که برای خرید از چین از این سایت استفاده نموده اند برای حمل و نقل بین المللی آن از سرویس حمل بار از چین و برای ترخیص آن از شرکت ترخیص کالای ققنوس استفاده نمایند.

چرا برای ترخیص کالای خود به یک شرکت ترخیص کالا احتیاج دارید؟

همان طور که در ابتدای مقاله نیز اشاره کردیم تاجرانی که در زمینه واردات کالا فعالیت می کنند به خدمات شرکت های حمل و نقل بین المللی و شرکت ترخیص کالا نیاز دارند تا بتوانند کالاهای وارداتی خود را که به روش خرید از ای بی و یا خرید به صورت حضوری از دیگر کشورها تهیه نموده اند را به بازار مصرف کشور مقصد برسانند. استفاده از شرکت ترخیص کالا، برای ترخیص کالاهای وارداتی به این دلیل است که امر ترخیص کالا از گمرک به دلیل مراحل و مدارک گوناگونی که باید توسط تاجران تهیه شود به روندی پیچیده و دشوار تبدیل شده است و افرادی که اقدام به انجام این فرایند می نمایند باید از دانش، تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشند تا بتوانند محموله های تجاری وارداتی به گمرک را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کم ترین هزینه از گمرک ترخیص نمایند، در غیر این صورت ممکن است انجام این فرایند بسیار طولانی شده و یا دچار مشکلات حقوقی شود. از این رو تاجران می توانند انجام فرایند ترخیص کالای خود از گمرک را از صفر تا صد به ترخیص کاران حرفه ای و مجرب ما در گروه تجاری ققنوس واگذار نمایند.

جمع بندی

در روند تجارت بین المللی و واردات کالا انتخاب یک شرکت حمل و نقل بین المللی مناسب که تاجران بتوانند در راستای انتخاب روش حمل و نقل از مشاوره های آن ها استفاده نمایند و کالاهای خود را در کشور مبداء به آن ها تحویل داده و در کشور مقصد بدون هیچ گونه آسیب و ایجاد مشکلی، درست در زمان مقرر دریافت نمایند دریافت نمایند بسیار مهم است، از این رو در این مقاله تلاش نموده ایم تا لیستی از شرکت های فعال در زمینه حمل و نقل بین المللی و حمل بار از چین را تهیه نموده و در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم. افرادی که در زمینه واردات کالا فعالیت می کنند می توانند در راستای حمل و نقل بین المللی کالا، دریافت مشاوره برای انتخاب بهترین روش حمل و نقل، استفاده از سرویس خرید از ای بی، دریافت خدمات به عنوان شرکت ترخیص کالا و … از خدمات ما در گروه تجاری ققنوس استفاده نمایند.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۷-۱۰ سرگرمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.