پاک فطرت: دولت توجه بیشتری به معیشت بازنشستگان لشگری و کشوری کند

۱۴۰۱-۰۷-۱۰ سیاست

پاک فطرت: دولت توجه بیشتری به معیشت بازنشستگان لشگری و کشوری کند

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت باید توجه بیشتری به معیشت و مشکلات همه مردم به ویژه بازنشستگان لشگری و کشوری داشته باشد.

علیرضا پاک فطرت در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: از حافظان امنیت که شب و روز از جان و مال مردم دفاع می کنند، تشکر و قدردانی می کنم. انتظار می رود رئیس جمهور توجه بیشتری به این قشر زحمتکش داشته باشد. امروز حقوق پرسنل نیروی انتظامی از تمام اقشار دیگر جامعه کمتر است.

وی در تذکری به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، اظهار کرد: دولت باید توجه بیشتری به معیشت و مشکلات همه مردم به ویژه بازنشستگان لشگری و کشوری داشته باشد. متاسفانه به درمان جانبازان نیز توجهی نمی شود. مشکل درمان و داروی جانبازان و خانواده آنها روز به روز بیشتر می شود. با گران شدن دارو و عدم پرداخت بیمه ها به ویژه بیمه دی از شروع سال جاری تاکنون هیچ حق بیمه ای به آنها پرداخت نشده است. رئیس بنیاد شهید باید برای حل مشکل آنها تلاش بیشتری کند.

به گزارش ایسنا،نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی، بیان کرد: مشکل شهرهای جدید را رها کردید. چرا سازمان عمران شهر صدرای شیراز که ۳ دهه از عمر آن می گذرد و دارای شورای و شهرداری است، زمین های اطراف آن را فروخته و پول آن را به حساب وزارتخانه در تهران واریز می کند؟ این کار تضییع حقوق مردم است. این شهر دارای مشکلات بسیاری از جمله کمبود خدمات زیربنایی و روبنایی و نبود حمل و نقل عمومی است.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۷-۱۰ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.