با قاطعیت به تفرقه افکنی ها و جنایات مزدوران پاسخ می‌دهیم

۱۴۰۱-۰۷-۰۹ سیاست

با قاطعیت به تفرقه افکنی ها و جنایات مزدوران پاسخ می‌دهیم

سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان اعلام می دارد پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر نیروهای مقتدر و مصمم اطلاعاتی‌، امنیتی و انتظامی با قاطعیت به تفرقه افکنی ها و جنایات مزدوران پاسخ خواهد داد.

در این بیانیه سپاه سلمان آمده است: مردم شریف و شهید پرور زاهدان ظهر امروز (روز جمعه) بعد از پایان نماز جمعه زاهدان، شاهد واقعه تلخ و ناگوار حمله اشرار و تروریست های مسلح وابسته به استکبار جهانی و مزدوران جیش الظلم به چندین مقر انتظامی و نظامی و متعاقبا درگیری و تیراندازی کور و جنایت کارانه آنان در خیابانها و معابر عمومی در سطح شهر بودند که منجر به هلاکت تعدادی از تروریست های تجزیه طلب و مجروح شدن چند تن از نیروهای امنیتی ، نظامی و انتظامی و تعدادی از شهروندان شد.

ساعتی پیش سردار رشید اسلام “سید حمید رضا هاشمی”معاون اطلاعات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان که در مقابله با تروریست های جنایتکار مجروح شده بود به شهادت نائل آمد.

به گزارش ایرنا، سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان اعلام می دارد پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر نیروهای مقتدر و مصمم اطلاعاتی‌، امنیتی و انتظامی با قاطعیت به تفرقه افکنی ها و جنایات مزدوران پاسخ خواهد داد.

ظهر دیروز(جمعه ۸ مهرماه) افراد مسلح ناشناسی به کلانتری ۱۶ زاهدان حمله کرده و آن را به رگبار بستند. در این تعدادی از عابرین و ماموران کلانتری مجروح شدند.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۷-۰۹ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.