بیانیه «اعلام آمادگی» ستاد کل نیروهای مسلح

۱۴۰۱-۰۷-۰۲ سیاست

بیانیه «اعلام آمادگی» ستاد کل نیروهای مسلح

ستادکل نیروهای مسلح بار دیگر بر هوشیاری مردم در شناخت عملیات روانی دشمن تاکید کرده و با اعلام آمادگی سازمان های نیروهای مسلح برای مقابله با توطئه های دشمنان، تصریح کرده است اجازه نخواهد داد امنیت و آرامش کنونی ملت خدشه دار شود.

ستادکل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای ضمن قدردانی از هوشمندی ملت شریف ایران در شناخت به موقع توطئه اخیر دشمنان قسم خورده علیه امنیت کشور، از دستگاه‌های مسئول و قوه قضاییه خواست، با هنجارشکنان و متعرضان به اموال عمومی و نوامیس مردم برخورد قاطع کنند.

این بیانیه خویشتنداری ماموران و حافظان امنیت مردم و کشور در برخورد با معترضان در روزهای نخستین ناآرامی ها را تحسین کرده و افزوده است: مجاهدت های نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی ایران به عنوان حافظان امنیت روانی و اجتماعی کشور، در خط مقدم مبارزه با ناهنجاری‌ها و مقابله با برهم زنندگان نظم و سلامت جامعه، موضوعی نیست که از نگاه هیچ ایرانی منصف و میهن دوستی دور بماند. اما متاسفانه در حوادث چند روز گذشته بعضاٌ مشاهده شد که این خویشتنداری ها آشوبگران و تروریست های اجاره ای را به این خیال باطل سوق داد که به زعم خود می توانند با چند حرکت ایزایی در حمله به حافظان نظم و آرامش مردم، اقتدار پلیس و امنیت کشور را به چالش بکشند و ضد انقلاب بیرون از مرزها در رسانه های خود، قهقهه مستانه سردهند؛ غافل از اینکه ملت موقع شناس ایران اسلامی با جدا کردن صف اعتراضات خود از این اغتشاشگران اجاره ای و مزدور، خیلی زود چهره ضد امنیتی آن‌ها را افشا کردند.

ستادکل نیروهای مسلح بار دیگر بر هوشیاری مردم در شناخت عملیات روانی دشمن تاکید کرده و با اعلام آمادگی سازمان های نیروهای مسلح برای مقابله با توطئه های دشمنان، تصریح کرده است اجازه نخواهد داد امنیت و آرامش کنونی ملت که ثمره مجاهدت هزاران شهید و جانباز است، خدشه دار شود.

به گزارش فارس،ستادکل نیروهای مسلح در پایان ضمن تسلیت درگذشت مرحومه مهسا امینی به خانواده وی، در عین حال به گروهک های معاند و ضد انقلاب و عوامل داخلی ضد انقلاب هشدار می دهد که هرگونه تعرض و ناامنی را تحمل نخواهد کرد و با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد قاطعانه خواهد کرد.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۷-۰۲ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.