اگر جنگی اتفاق بیفتد ، جنگ را با دفاع آغاز می کنیم ولی با تهاجم خاتمه می‌دهیم

۱۴۰۱-۰۶-۳۱ سیاست

اگر جنگی اتفاق بیفتد ، جنگ را با دفاع آغاز می کنیم ولی با تهاجم خاتمه می‌دهیم

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی گفت: ما تحمل نمی کنیم هیچ نطفه ای از تهدید در فضای پیرامونی کشور ما از سوی رژیم هایی که ذاتا تهدید جمهوری اسلامی ایران هستند مانند رژیم صهیونسیتی شکل بگیرد.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران صبح امروز پنجشنبه ٣١ شهریور در حاشیه رژه ٣١ شهریور نیروهای مسلح در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اصل اول این است که اگر جنگی اتفاق بیفتد ما جنگ را با دفاع آغاز می کنیم ولی با تهاجم خاتمه می‌دهیم.

وی افزود: اصل دیگر، ما اگر تهدیدی در شعاع امنیت ملی ما علیه امنیت کشورمان شکل بگیرد، اجازه شکل گیری هندسه تهدید را نمی دهیم و حتما اقداماتی را قبل از اینکه تهدیدی شکل بگیرد، صورت می دهیم. البته شکل عملیاتی آنچه انجام می دهیم قابل بیان نیست.

فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: همه آگاه هستند که ما تحمل نمی کنیم هیچ نطفه ای از تهدید در فضای پیرامونی کشور ما از سوی رژیم هایی که ذاتا تهدید جمهوری اسلامی ایران هستند مانند رژیم صهیونسیتی شکل بگیرد. صهیونسیت ها می دانند و تجزیه و تحلیل درستی از اراده و توانمندی‌های ما تا حدودی دارند.

به گزارش تسنیم،وی افزود: آن‌ها می دانند که ما اراده داریم و اهل عمل هستیم و می دانند که واکنش‌های ما به اقدامات جدی است. اما بیان جزئیات این کار ممکن نیست باید منتظر صحنه های عمل بمانیم تا چگونگی اقدامات ما آشکار شود.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۶-۳۱ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.