نباید مسئله مهسا امینی بهانه‌ای برای تضعیف نیروی انتظامی شود

۱۴۰۱-۰۶-۳۱ سیاست

نباید مسئله مهسا امینی بهانه‌ای برای تضعیف نیروی انتظامی شود

استاندار تهران می‌گوید: تا این لحظه هیچ سند یا ادله‌ای مبنی بر اینکه نیروی انتظامی در این فقضیه تقصیر یا کوتاهی داشته باشد به اثبات نرسیده است، البته مسئله کماکان توسط مراجع متولی در حال پیگیری است.

محسن منصوری، استاندار تهران، درباره اینکه با توجه به اینکه مرگ مهسا امینی در استان تهران اتفاق افتاده آیا استانداری به این مسئله ورود پیدا کرده است؟ گفت: در رابطه با مسائل اخیر تهران جلسات شورای تأمین را به صورت روزانه برگزار می‌کنیم لذا اعضای این شورای با جزئیات پیگیر مسائل امنیتی تهران هستند. در حال حاضر هم اشراف خوبی نسبت به این موضوع وجود دارد و هماهنگی بسیار خوبی میان اعضای شورای تأمین وجود دارد البته اتفاقات خوبی هم رقم خورده است.

او افزود: اولاً ما بسیار با صراحت اعلام می‌کنیم که حمایت از مجموعه نیروی انتظامی حمایت از یکی از مهم‌ترین ارکان انتظامی و امنیتی نظام است. ما به هر دلیل و در هر شرایطی تضعیف نیروی انتظامی را تضعیف ارکان جمهوری اسلامی قلمداد می‌کنیم و با هر کسی که بخواهد نیروی انتظامی را تضعیف کند، شدیداً برخورد می‌کنیم.

به گزارش مُنیبان ،منصوری با اشاره به قضیه مهسا امینی تصریح کرد: برای رسیدگی به موضوع مهسا امینی هم مقامات مختلف اظهار نظر کردند و مسیر خود را طی می‌کند. منتها نباید مسئله مهسا امینی بهانه‌ای برای تضعیف نیروی انتظامی قرار گیرد.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۶-۳۱ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.