فعال سیاسی اصولگرا : می‌خواهند،‌ اینجا هم مثل آنتالیا شود

۱۴۰۱-۰۶-۳۱ سیاست

فعال سیاسی اصولگرا : می‌خواهند،‌ اینجا هم مثل آنتالیا شود

صادق‌ کوشکی گفت : این اعتراض‌ها اصلا و ابدا ربطی به موضوع مرگ مهسا امینی ندارد و اصل نظام را هدف گرفته‌اند. جالب است که نمی‌دانند، نظام اسلامی بیدی نیست که با این بادها بلرزد.

شهر شلوغ است. فوت مهسا امینی، موجی از نارضایتی و اعتراض را در خیل عظیمی از جامعه به‌وجود آورد. سئوال این است، وقتی قانون‌اساسی در اصل ۲۷ تاکید دارد، «دولت باید به مردم مجوز بدهد» چرا از این کار ممانعت به‌عمل می‌آید؟‌ عدم صدور مجوز چقدر در ترویج هرج و مرج سهم دارد؟ و … سئوال‌هایی که به‌دلیل عدم‌پاسخگویی تصمیم‌گیران همچنان بی‌پاسخ مانده‌اند.

صادق‌ کوشکی استاد دانشگاه و تحلیلگر اصولگرا درباره اعتراض‌هایی که این‌روزها اتفاق می‌افتد، به‌اظهارنظر پرداخته است.

نمی‌شد، شرایط طوری مدیریت شود که شاهد این اوضاع نباشیم؟
عده‌ای آرزوی‌شان این است که اینجا هم مثل آنتالیا شود و بدون در نظر گرفتن شئونات اسلامی در معابر عمومی تردد کنند. واقعا جای‌ تاسف است، دسته‌ای که با دین کاری ندارند و می‌خواهند هرج و مرج را ترویج کنند،‌ به‌خیابان‌ها آمده‌اند و به دروغ ادعا می‌کنند داغدار دختری هستند که جوان‌مرگ شده است. این بد است که از مرگ یک دختر خانم جوان سوءاستفاده می‌کنند. حالا در پاسخ به‌شما می‌گویم، هر طوری هم می‌شد، خائنین به‌نظام کار خودشان را می‌کردند.

به گزارش عصرایران، اگر دولت بر اساس قانون مجوز راه‌پیمایی بدهد، این مسایل پیش نمی‌آمد.
چون دولت مجوز نمی‌دهد، بریزند و همه‌چیز را به‌هم بریزند؟ چرا در شهر قم خانمی را به‌جرم چادری بودن کتک زده‌اند؟ این واکنش به‌مرگ یک‌نفر است یا آشوب‌طلبی؟ مگر می‌شود، به‌خاطر مرگ یک نفر یک مملکت را به‌آشوب کشاند؟ چرا باید زنی‌باردار از ترس و وحشتی که خرابکاران به‌وجود آورده‌اند، جنینش را سقط کند؟

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۶-۳۱ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.