تازه ترین سخنان حمید نقاشیان درباره ادعای ترور بیولوژیک امام (ره)

۱۴۰۱-۰۵-۱۸ سیاست

تازه ترین سخنان حمید نقاشیان درباره ادعای ترور بیولوژیک امام (ره)

حمید نقاشیان گفت: با توجه به خبری که جناب دکتر عارفی اخیرا اعلام فرموده و حقیر از متولیان اداره بیت شنیدم، هیچ جای سئوال باقی نمی ماند که بنده بخواهم کشف آن را به پرونده نسبت بدهم.

اخیرا فیلم کوتاهی از اظهارات آقای حمید نقاشیان در خصوص شائبه ی «ترور بیولوژیک امام خمینی» منتشر شد که با تکذیب جماران مواجه شد.

در ادامه نیز وزارت اطلاعات وجود هرگونه سندی در این راستا را «قاطعانه» تکذیب کرد.در خصوص این موضوع با آقا حمید نقاشیان گفت و گویی را انجام دادیم که مشروح آن در پی می آید:

به عنوان اولین سئوال بفرمایید نظرتان در خصوص ورود رسانه های معاند به ماجرای منبعث از مصاحبه شما چیست؟

سلام علیکم و بما صبرتم و نعم عقبی الدار

بسم الله الرحمن الرحیم و به نستعین و انه خیر ناصر و معین

الحمد لله الذی هدی نا لهذا و ما کنا لنهتدی لولا ان هدینا الله

بعد از عروج ملکوتی امام رحمت الله علیه شبهه ای در خرید دارو برای مداوای قلب حضرت امام رحمت الله علیه موجب تشکیل پرونده ای اطلاعاتی و ضد جاسوسی شد و حقیر همراه تیم مبرزی مسئولیت اداره آن را به عهده داشتم و از همه ابعاد به ماجرای بیماری حضرتشان نگاه کردیم که توضیح می دهم.

بالاخره یک روزی موضوع رسانه ای میشد که چند باری رسانه ای هم شد، اما وسعت پرداخت به موضوع در دشمنی رسانه بیگانه شکل گرفت که دلیل آن را می توان ایجاد توهم و انشقاق و به وضوح، دو به هم زنی در کشور میان احزاب و گروه ها و احیانا مسئولین قلمداد کرد. این رسانه ها با مزدوری به دنبال خبر هایی هستند که قابلیت جذب مخاطب بیشتر و ایجاد شبهه در تاریخ انقلاب شکوهمند و پر افتخار ما را داشته باشد. کار ضد انقلاب مگر در طول نزدیک به ۴۴ سالی که از انقلاب گذشته جز این بوده که با ایجاد شبهه بدنبال وحدت شکنی بوده اند؟

اما درباره اصل مطلب لازم است اشاره کنم. اولا، لقب «امام الشهداء» که ملت ایران به حضرتشان داده اند بر جای خود محفوظ است و ثانیا، روایت بسیار مهم «مداد العلما افضل من دماء الشهداء» پیش روی ماست و اما درباره آن پرونده باید اشاره کنم که ما مسیر خرید دارو را دنبال نموده و این مسیر را آلوده قلمداد نموده بودیم. این پرونده بعد از عروج ملکوتی امام (ره) شکل گرفته و طبعا ما دسترسی به دارو ها نداشته ایم که آنها را مورد آزمایش قرار داده و آلوده بودنشان را اثبات یا اعلام کنیم. فرض ما هم این بوده داروهای تهیه شده مربوط به قلب است و حضرتشان در طول دوران مصرف به بیماری معده مبتلا شده اند، اما الان با مراجعه به سخنان پزشکان معلوم شد که اطبای حضرتشان این که دارو علت خون ریزی معده شده باشد را رد می کنند.

به گزارش جماران، من بعد از انتشار جنجالی خبر و تکذیب آن، دو مرحله دیدار با مسئولین محترم بیت امام رحمت الله علیه داشته ام و اسناد و سخنان و گفته های قبلی پزشکان را بررسی کردم. سیر بیماری حضرتشان را به طور دقیق از سال ۶۵ که حمله قلبی داشته اند و نوع توجهات پزشکی که معظم له را تحت درمان داشته و دقت هایی که تیم پزشکی بدانها توجه میکرده را به صورت کامل و جامع بازنگری کردم.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۵-۱۸ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.