تهران باز هم گرم می‌شود

۱۴۰۱-۰۵-۱۵ جامعه

تهران باز هم گرم می‌شود

مدیرکل هواشناسی استان تهران از افزایش تدریجی دمای هوای تهران از امروز تا دوشنبه و خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا خبر داد.

مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران اظهار کرد: با فعالیت سامانه بارشی، وضعیت جوی استان تهران با آسمان کمی ابری در ساعات بعداز ظهر تا شب قسمتی ابری تا نیمه ابری با رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: در مناطق شمالی و ارتفاعات در بعضی ساعات رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه طی روزهای آینده نواحی غربی، جنوبی و مرکزی استان گاهی وزش باد شدید با احتمال گردوخاک و کاهش کیفیت هوا به خصوص در ساعات عصر و شب مورد انتظار است، افزود: باتوجه به احتمال شکستن درختان فرسوده و سقوط اجسام، توصیه می‌شود از تردد در کنار ساختمان‌ها و سازه‌های نیمه‌کاره و پرواز با گلایدر خودداری کرده و کودکان، سالمندان و افراد دارای بیماری تنفسی در فضای باز قرار نگیرند.

به گزارش فارس،جلالی در پایان با بیان اینکه دمای هوای امروز ۳۷ درجه سانتیگراد است، تصریح کرد: برای امروز تا دوشنبه روند تدریجی افزایش دما در استان تهران پیش بینی می‌شود و روز دوشنبه دمای هوا به ۳۹ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۵-۱۵ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.