روایتی عجیب از سرقت ۵۰ تن آهن از یک پل؛ چطور کسی نفهمید؟

۱۴۰۱-۰۵-۱۳ جامعه

روایتی عجیب از سرقت ۵۰ تن آهن از یک پل؛ چطور کسی نفهمید؟

عضو شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به گذشت سه سال از سرقت بخشی از سازه‌های پل ششم، گفت: درخواست داریم، نیروی‌های انتظامی، امنیتی و دستگاه قضایی به ماجرای سرقت از پل فولاد و رفع ابهام در افکار عمومی ورود کنند.

حمد سراج عضو شورای اسلامی شهر اهواز با درخواست رسیدگی به موضوع سرقت پل اهواز گفت: با گذشت سه سال از سرقت ۵۰ تن از اتصالات پل ششم هنوز پیرامون چگونگی سرقت و سرنوشت سارقان این پل ابهام زیادی برای افکار عمومی شهروندان شهرهای اهواز و کوت‌عبدالله وجود دارد؛ به همین منظور خواستار رسیدگی از سوی نیروهای امنیتی، انتظامی و حقوقی نسبت به حل این مسئله را داریم.

او افزود: سوال قانونی مردم کوت‌عبدالله و اهواز در مورد چگونگی سرقت و سرنوشت سارقان پل ششم تاکنون پاسخ داده نشده است. تداوم مسدود بودن پل ششم به دلیل سرقت بخش‌هایی از سازه آن موجب ترافیک سنگین در راه‌های منتهی به این پل و ایجاد مشکلات زیادی برای مردم شده است.

به گزارش همشهری آنلاین ،عضو شورای شهر با اشاره به برآورد دو ماهه برای اصلاح پل ششم، تاکید کرد: شهرداری اهواز به عنوان دستگاه متولی با به‌کارگیری دو پیمانکار و تجهیزات فراوان برای اصلاح و بی‌خطرسازی این پل نیاز به دو ماه زمان دارد، به همین دلیل تصور اینکه این سرقت توسط یک یا دو نفر انجام شده باشد، دور از ذهن است. چگونه ۵۰ تن آهن از این پل سرقت می‌شود و با گذشت حدود سه سال هنوز به سوالات در این زمینه پاسخ داده نشده است؟، پاسخ با این سوال مطالبه قانونی از دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و حقوقی است. اگر این سارقان دستگیر شده‌اند، باید دادگاه آنها برگزار و تکلیف این حجم از آهن‌آلات سرقت شده مشخص شود.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۵-۱۳ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.