آغاز مهلت جدید انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۴۰۱-۰۵-۰۱ جامعه

آغاز مهلت جدید انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مهلت جدید انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز آغاز شد و تا روز دوشنبه سوم مرداد ماه ادامه دارد.
داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ که براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقه مند به انتخاب رشته/محل های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه سازمان سنجش تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه سوم مرداد با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
به داوطلبان توصیه شده است ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ،داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته / محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

داوطلبانی که در فرصت اولیه نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده اند، نیز در این مدت در صورت تمایل می توانند نسبت به ویرایش رشته محل های انتخابی خود اقدام کنند.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۵-۰۱ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.