فعال سیاسی اصولگرا: تاجزاده باید زودتر از اینها باید بازداشت می‌شد

۱۴۰۱-۰۴-۲۱ سیاست

فعال سیاسی اصولگرا: تاجزاده باید زودتر از اینها باید بازداشت می‌شد

تحلیلگر اصولگرای مسایل سیاسی کشور مدعی شد که “تا اینجای کار هم با آقای تاجزاده از سر رواداری نظام برخورد شده است؛ وگرنه زودتر از اینها باید بازداشت می‌شد.”
احمد کریمی اصفهانی، فعال و تحلیلگر اصولگرای مسایل سیاسی کشور گفت: «اصلاح‌طلبان عملکردی داشته‌اند که مورد رضایت عموم مردم نبوده است و دیگر از پشتیبانی افکار عمومی برخوردار نیستند؛ حالا در این بین برخی شخصیت‌های اصلاح‌طلب مانند آقای تاجزاده سخنانی مطرح می‌کنند که خودشان هم می‌دانند عبور از خط قرمزهاست. آنها سخنانی بسیار ساختارشکنانه مطرح می‌کنند تا دستگیر شوند تا از این رهگذر بتوانند فضای عمومی را ملتهب کنند».

او ادامه داد: «نظام نمی‌توانند در برابر هر تحرکی منعفل باشد زیرا همه می‌دانند عملکرد برخی اصلاح‌طلبان عملا در راستای خواسته‌های بیگانگان است. من نمی‌گویم آنها جیره‌بگیر خارجی‌ها هستند اما عملکرد آنها در راستای عاملیت برای بیگانگان است و نظام هم در برابر هر اقدامی ساکت نمی‌نشیند. به هر حال حکمرانی یک عرصه رها شده نیست و باید کنترل‌هایی در کار باشد که چنین رسمی در همه‌جای دنیا هم وجود دارد و به نظرم تا اینجای کار هم با آقای تاجزاده از سر رواداری نظام برخورد شده است؛ وگرنه زودتر از اینها باید بازداشت می‌شد».

به گزارش نامه نیوز – این فعال سیاسی در ادامه به ارگان رسانه ای جامعه روحانیت مبارز: «اصلاح‌طلبان تصور می‌کنند با متشنج‌کردن فضای سیاسی می‌توانند به اهداف سیاسی خود برسند؛ درصورتی که اگر به فرض قصد آنها ورود به مجلس بهتر است به جای این هیاهوها برنامه‌های خود را به مردم ارائه دهند. مردم هم به برنامه رأی می‌دهند و دیگر این طور نیست که هر جریانی که سروصدای بیشتری داشته باشد، پیروز عرصه انتخابات باشد. اصلاح‌طلبان مطمئن باشند که با هوچی‌گری به هیچ جا نمی‌رسند و مردم تحت تأثیر این رادیکال‌بازی‌ها قرار نمی‌گیرند».

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۴-۲۱ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.