نماینده مجلس : مصوبه مجلس ناقص بود

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ سیاست

نماینده مجلس : مصوبه مجلس ناقص بود

نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: رییس جمهور برای اصلاح اقتصاد کشور از آبروی خود مایه گذاشت و با وجود آنکه مصوبه مجلس در این رابطه ناقص بود، این کار بزرگ را کلید زد.

لطف الله سیاهکلی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری استان قزوین افزود: امروز وظیفه ما مسوولان و مدیران این است که اصلاحات اقتصادی مد نظر دولت و حاکمیت را برای جامعه تبیین کنیم.

سیاهکالی گفت: رییس جمهور با حس بالای مسوولیت پذیری حیثیت و آبروی خود را گذاشتند تا در مقوله اقتصاد اتفاق بزرگی رقم بخورد که البته باید در زمان دولت سازندگی رقم می خورد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از پنجاه سال قبل در کشور همه دولت ها کسری بودجه داشتند که به معنای تورم است،افزود: وقتی مصارف و منابع با هم نمی خوانند این پدیده شکل می گیرد و برای رفع آن باید شاهد تراز شدن مصارف و منابع و رفع اختلاف قیمت ارز باشیم.

به گزارش ایرنا،سیاهکلی با بیان اینکه کاهش هزینه های جاری و افزایش درآمدها ما را از این تنگناها خارج می کند،اظهار داشت: درآمد استان قزوین حدود هفت هزار میلیارد تومان است در حالی که مطابق ظرفیت های استان باید این رقم بسبار بیشتر باشد.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.