جانشین فرمانده کل سپاه : خانم‌ها ، خط مقدم این جبهه هستند ؛ مردان نمی‌توانند وارد این جبهه شوند

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ سیاست

جانشین فرمانده کل سپاه : خانم‌ها ، خط مقدم این جبهه هستند ؛ مردان نمی‌توانند وارد این جبهه شوند

سردار فدوی گفت : یکی از هدف‌گذاری‌های دشمنان، موضوع بانوان است که از این راه با انقلاب دشمنی کنند. آن‌ها می‌خواهند با استفاده از روش‌های تبلیغاتی و فضای مجازی از خودمان علیه خودمان استفاده کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام دفاع مقدس که امروز (چهارشنبه) از وزارت ورزش و جوانان به مقصد مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب برگزار شد، با بیان اینکه شهادت هر فردی، عنایت خداوند به ما است، اظهار داشت: در این سال‌های نورانی، خداوند به ما عنایت کرد که هر از گاهی انسانی بزرگ و شهید عزیزی بیاید و یادآور دستورات خداوند برای ما باشد.

وی افزود: بیش از ۳۰ سال از پایان جنگ گذشته است و دشمنان انقلاب جرأت نکرده‌اند که حتی یک تیر به سوی ایران شلیک کنند؛ اما سراغ مدل‌های دیگر خباثت و دشمنی با انقلاب رفتند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، جانشین فرمانده کل سپاه درمورد تأثیرات فرهنگی دشمن بر مردم هشدار داد: یکی از هدف‌گذاری‌های دشمنان، موضوع بانوان است که از این راه با انقلاب دشمنی کنند. آن‌ها می‌خواهند با استفاده از روش‌های تبلیغاتی و فضای مجازی از خودمان علیه خودمان استفاده کنند. خط مقدم این جبهه خانم‌ها هستند و آن‌ها هستند که باید وارد این عرصه شوند و دشمن را با شکست روبه‌رو کنند؛ مردان در این جبهه نمی‌توانند وارد شوند.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.