نامزد ریاست ستاد کل ارتش اسرائیل : باید فرماندهان سپاه را ترور کنیم

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ سیاست

نامزد ریاست ستاد کل ارتش اسرائیل : باید فرماندهان سپاه را ترور کنیم

ژنرال صهیونیست با اشاره به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکا، -به زعم خود- هدف قرار دادن فرماندهان سپاه را یکی از راه‌های تضعیف سپاه خواند و تأکید کرد که «باید از هر ابزاری برای فشار آوردن به جمهوری اسلامی و تضعیف سپاه پاسداران استفاده کرد».

«ایال زمیر» که در یک سال گذشته به عنوان کارشناس نظامی در مؤسسه واشنگتن فعالیت داشته، در تحلیلی که برای مؤسسه واشینگتن نوشته است، خواستار «هدف قرار دادن فرماندهان سپاه پاسداران و انجام عملیات مخفیانه برای نابودن کردن پهپادها و موشک‌های ایران» شد.

نامزد پست ریاست ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی در این مقاله سپاه پاسداران را «ستون استوار جمهوری اسلامی ایران» خواند و با تأکید بر لزوم تدوام سیاست ضد ایرانی در منطقه مدعی شد که «کارزار مقابله با اقدامات منطقه‌ای ایران ادامه دارد».

ژنرال صهیونیست در ادامه با اشاره به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکا، -به زعم خود- هدف قرار دادن فرماندهان سپاه را یکی از راه‌های تضعیف سپاه خواند و تأکید کرد که «باید از هر ابزاری برای فشار آوردن به جمهوری اسلامی و تضعیف سپاه پاسداران استفاده کرد».

به گزارش ایرنا، این اظهارات واهی ایال زمیر علیه سپاه پاسداران در حالی عنوان می‌شود که وی یکی از سه نامزد پست ریاست ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی است و به گفته بسیاری از کارشناسان ادعاهای تکراری زمیر در راستای تصاحب سمت ریاست ستاد کلی ارتش این رژیم است.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۴-۱۶ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.