در مشهد چه خبر است؟

۱۴۰۱-۰۴-۱۵ سیاست

در مشهد چه خبر است؟

امام جمعه مشهد گفت : سودجویان و سرمایه‌داران بسیاری چشم طمع دوخته‌اند تا با ایجاد مراکز تفریحی متعدد، از ساعت‌های حضور هر زائر در مشهد برای خود درآمدی ایجاد کنند و به تدریج، مشهد به جای آن‌که شهر امام رضا (ع) باشد، به عنوان یک مرکز تفریحی شناخته شود و هویت رضوی در این شهر به فراموشی سپرده شود.

احمد علم‌الهدی در دیدار با حجت‌الاسلام علیرضا ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا و جمعی از مسئولان و مدیران سازمان‌های عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی سراسر کشور اظهار کرد: ذات دشمن این است که ما را از فعالیت انقلابی‌مان منصرف کند ولذا اگر اراده کردیم که شعائر دین را ترویج کنیم، دیگر نباید از جوسازی رسانه‌ها و عملیات تخریب شخصیتی که توسط عناصر وابسته به دشمن انجام می‌شود، واهمه‌ای داشته باشیم.

مشهد، هدف اصلی توطئه‌های فرهنگی دشمن

امام جمعه مشهد با بیان اینکه مشهدالرضا (ع) به دلایل متعدد موردتوجه ویژه دشمن قرار دارد، خاطرنشان کرد: مشهد هدف اصلی توطئه‌های فرهنگی دشمن است؛ به این خاطر که دژ معنوی کشور است و اگر دشمن بتواند ارزش‌های اخلاقی و باورهای اعتقادی مردم را در این شهر از بین ببرد، لگدمال کردن اندیشه‌های دینی در سایر شهرهای کشور به‌مراتب ساده‌تر خواهد شد. به همین خاطر، دشمن اراده دارد تا بی‌بندوباری‌ها و لاابالی‌گری‌ها را در سطح وسیع در مشهد ترویج دهد و فضای معنوی حاکم بر آن را محو کند.

وی افزود: افزون بر توطئه‌های فرهنگی دشمن، اربابان قدرت و ثروت نیز همواره به دنبال نفوذ به مشهد و استفاده از ظرفیت‌های ذاتی آن برای مال‌اندوزی و قدرت‌طلبی خود هستند. ازجمله این استعدادها، ورود بیش از ۳۵ میلیون زائر به مشهدالرضا (ع) است که افزون بر ۶ میلیون نفر از این تعداد، غیرایرانی هستند ولذا سودجویان و سرمایه‌داران بسیاری چشم طمع دوخته‌اند تا با ایجاد مراکز تفریحی متعدد، از ساعت‌های حضور هر زائر در مشهد برای خود درآمدی ایجاد کنند و به تدریج، مشهد به جای آن‌که شهر امام رضا (ع) باشد، به عنوان یک مرکز تفریحی شناخته شود و هویت رضوی در این شهر به فراموشی سپرده شود.

هویت سیاسی استکبارجهانی در گرو براندازی ملت ایران

نماینده مشهد در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: ما امروز در شرایطی نیستیم که به دنبال عمل به وظایف و امور روزمره باشیم بلکه باید جهادی تلاش کرد و هرکس فراتر از سلسله وظایف ابلاغ‌شده از سوی فرمانده یا مقام بالادست، نقش و مسئولیت را در این جنگ فرهنگی پیدا کند.

در مشهد چه خبر است؟ / علم‌الهدی : با مراکز تفریحی برخورد کنید / از رسانه های وابته به دشمن واهمه نداشته باشیم

بشتر بخوانید :

شهردار مشهد : دستور دادستان مشهد درباره ممنوعیت ورود به مترو بانوان بدحجاب ، خلاف قانون و سخنان رهبری است / اصرار دارند ، ابلاغ کردم
واکنش تند عباس عبدی به درخواست عدم ارائه خدمات بانکی به زنان بدحجاب در مشهد
انتقاد شدید ابطحی از ستاد امر به معروف : … ته مانده آبروی دین را می برید
آمریکا می خواهد سفره دین را از زیر پای جوان ما بکشد

وی تأکید کرد: در سال‌های ابتدایی پس از انقلاب، استکبارجهانی به دنبال تسلط بر منابع و منافع ما بود که به تدریج، به‌اشتباه خود پی برد و دانست که امکان بازگشت به این کشور و استیلای دوباره بر این ملت را ندارد بنابراین جلوگیری از گسترش نفوذ ما در منطقه را به عنوان هدف بعدی خود انتخاب کرد، اما تا به امروز، به برکت مجاهدت شهید سلیمانی و یاران صدیق او، این جمهوری اسلامی است که در منطقه حرف اول را می‌زند.

علم‌الهدی با بیان اینکه امروزه دیگر قلمروی فرماندهی رهبر انقلاب در جغرافیای ایران اسلامی محدود نیست و تعداد مقلدان رهبری در کشورهای اسلامی حتی از جمعیت ملت ایران نیز بیشتر است، گفت: زمانی خط مقدم جبهه ما در دزفول بود، اما هم‌اکنون رزمندگان اسلام در ساحل مدیترانه پنجه در پنجه دشمنان انقلاب هستند. به همین خاطر است که امروز، وجود سیاسی مستکبران عالم به براندازی ما بستگی پیدا کرده و اکنون که زمزمه فروپاشی آمریکا و برگزاری همه‌پرسی برای استقلال ایالت‌های آن مطرح است، حفظ حیات سیاسی این کشور به عنوان یک ابرقدرت منوط به آن است که ایران به عنوان کشور داعیه‌دار دشمنی با شیطان بزرگ، نتواند به انقلاب خود پایبند بماند و این علت است که آمریکا تمام تلاش خود را بر این متمرکز کرده که سفره دین را از زیر پای جوان ما بکشد تا این ملت به انقلاب خود وفادار نباشد.

به گزارش شفقنا نوشت: وی در انتها ابراز کرد: فداکاری فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی در این استان مصداق رحمت الهی است، زیرا در عرصه جنگ فرهنگی و در برابر تهاجم نرم دشمن، نیروی انتظامی در خط مقدم جبهه‌ای قرار دارد که در سوی دیگر آن، دشمن به دنبال ریشه کردن باورها و اندیشه‌های اعتقادی ماست. از خداوند متعال می‌خواهیم که به برکت عنایات خاصه امام رضا (ع)، نصرت الهی پشتیبان همه فعالان فرهنگی و جهادگران عرصه جهاد تبیین باشد.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۴-۱۵ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.