آمار جدید از موفقیت دولت رئیسی در عمل به وعده ها

۱۴۰۱-۰۴-۱۳ سیاست

آمار جدید از موفقیت دولت رئیسی در عمل به وعده ها

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: طبق یک نظرسنجی که صورت گرفته میزان ناموفق بودن و نامطلوب بودن مدیریت دولت سیزدهم در سطح جامعه ۶۷ درصد را نشان داده و این خودش یک نشانه است که مردم احساس و اطمینان آرامش در دوره یکسال گذشته نداشته‌اند.

اشرف بروجردی ، درباره عملکرد دولت سیزدهم در یکسالی که روی کار آمده است، گفت: دولت هنگامی که انتخابات شد و یا به عبارتی تبلیغات انتخابی را انجام می‌داد؛ وعده‌های زیادی را به مردم داد و انتظار مردم هم این بود این وعده‌ها تحقق پیدا کند و اجرایی شود و بعد هم مرتب در سیر زمان آقای رئیسی آن‌ تبلیغات را بسیار تکرار کرد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان وعده‌های تبلیغاتی آقای رئیسی با عملکردشان قابل مقایسه نیست. در واقع و در عمل شاهد این نیستیم که بخش قابل توجهی از وعده‌ها تحقق پیدا کرده باشد، حتی آن چیزی که در لحظه به آن استناد می‌شود و می‌گویند ما این‌ها را انجام می‌دهیم و یا دستور رئیس‌جمهور این است که این کار باید صورت گیرد، روی زمین مانده در واقع «بایدها» در دولت سیزدهم بیشتر از انجام کارها است.

به گزارش ایلنا ، این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: آقای رئیس‌جمهور می‌گوید فلان کار باید انجام شود اما عملیاتی و اجرایی نمی‌شود، بنابراین اگر بخواهیم ترازی را در نظر بگیریم، میزان بایدها بیش از تحقق دستورات است. حال اینکه مجموعه دولت عملیاتی‌شان نمی‌کنند یا این‌که بخشی از مدیران ظرفیت اجرایی شدن دستورالعمل‌هایی که صادر شده را ندارند که عمدتاً هم بحث نیازهای اولیه مردم است و اغلب اجرایی نمی‌شود، مردم احساس می‌کنند آنچه که گفته شده «باید شود» جنبه شعاری دارد تا جنبه عملیاتی.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۴-۱۳ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.