مدل جدید، عجیب و باورنکردنی دزدی در تهران

۱۴۰۱-۰۴-۱۲ حوادث

مدل جدید، عجیب و باورنکردنی دزدی در تهران

سرهنگ دوستعلی جلیلیان در تشریح برخی از ماموریت‌های پلیس شهرستان ری در ۲۴ ساعت گذشته گفت: در طول ۲۴ ساعت گذشته ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان ری طرح‌ها و عملیات‌های متعددی را به اجرا درآورده که در جریان آن شماری از مجرمان و مخلان نظم و امنیت بازداشت شدند. یکی از این پرونده‌های مربوط به کشف ۱۶ هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت وی ادامه داد: رسیدگی به این پرونده پس از رصدهای اطلاعاتی تیم‌های عملیاتی پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی شهرستان ری در دستور کار قرار گرفت و در جریان آن یک انبار که در آن سوخت قاچاق دپو شده بود، در محدوده کهریزک مورد شناسایی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به انجام هماهنگی‌های قضایی، اظهارکرد:‌ ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان ری به همراه عوامل بخشداری با حضور در این محل طی یک عملیات پلیسی یک قاچاقچی سوخت را دستگیر و در بازرسی از محل نیز ۱۶هزار و۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق را کشف و ضبط کردند. کارشناسان ارزش تقریبی سوخت‌های کشف شده را بالغ بر سه و نیم میلیارد ریال برآورد کردند.
درخت دزدی در شهر ری

به گزارش عرشه آنلاین، جلیلیان همچنین از دستگیری سه سارق درخت در محدوده شهرستان ری خبرداد و در تشریح جزئیات آن گفت:‌ پس از وقوع چند فقره سرقت درخت از بوستان‌های محله بهشتی شهرستان رای، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستورکار ماموران کلانتری سیزده‌آبان قرار گرفت و در جریان آن روز گذشته تیم عملیات کلانتری سه نفر را درحال بریدن چند اصله درخت مشاهده کردند که این افراد در جریان یک عملیات پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.قاچاق است که در این خصوص یک نفر نیز دستگیر شد.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۴-۱۲ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.