تجلیل وزیر کشور از حسین طائب

۱۴۰۱-۰۴-۰۵ سیاست

تجلیل وزیر کشور از حسین طائب

وزیر کشور از خدمات حسین طائب در طول تصدی ۱۳ ساله ریاست سازمان اطلاعات سپاه پاسداران تشکر کرد و انتصاب وی به عنوان مشاور فرماندهی کل سپاه را تبریک گفت.

«فرصت خدمت‌گزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، توفیقی الهی است و خدای متعال را شاکریم که به برکت انقلاب اسلامی و آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) شخصیت های مردمی و انقلابی در گوشه و کنار کشور پای در رکاب آرمانهای انقلاب اسلامی گذاشته و به سهم خود در سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی در منطقه و جهان همت نهاده‌اند.

آرمانهای بلند و عمیق انقلاب اسلامی که دنیای زر و زور و تزویر و جبهه استکبار را نشانه گرفته، باعث شده است که دشمنان انقلاب توان خود را برای توقف و ایستا جلوه دادن مسیر حرکت انقلاب اسلامی متمرکز سازند و با روی آوردن به حیل مختلف، توطئه‌ها و تحریم‌ها، میان دولت و ملت انشقاق و جدایی بیندازند تا به اهداف شوم و پلید خود علیه این نظام مقدس دست یابند.

دسیسه‌های دشمنان با هوشمندی و بصیرت یکایک کارگزاران این نظام از جمله سازمان اطلاعات سپاه به عنوان یکی از بازوان اصلی مقابله با بدخواهان، ره به جایی نبرده است و جمهوری اسلامی ایران مقتدرتر از گذشته، مسیر پیشرفت و تعالی را طی می‌کند.

به گزارش ایسنا،به سهم خود از خدمات برادر مجاهد و خستگی‌ناپذیر حجت‌الاسلام و المسلمین حسین طائب که عمر شریف خود را در طی چهار دهه اخیر در امتداد خط ولایت سپری کرده و به خصوص در دوران ۱۳ ساله ریاست بر سازمان اطلاعات سپاه که منشا خدمات ماندگار و اثربخش در تقویت امنیت داخلی کشور شده است، قدردانی می‌کنم و از خداوند متعال عزت افزون تر در سنگر جدید خدمت را برایشان مسالت دارم.»

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۴-۰۵ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.