آیت الله مکارم شیرازی : مردم از سکوت مراجع در قبال گران ی ها گلایه دارند

۱۴۰۱-۰۴-۰۱ سیاست

آیت الله مکارم شیرازی : مردم از سکوت مراجع در قبال گران ی ها گلایه دارند

مرجع تقلید شیعیان گفتند : گرانی های افسارگسیخته با وجود افزایش درآمدهای نفتی دولت به عنوان معمایی برای مردم شده که لازم است دولتمردان جواب قانع کننده ای برای آن داشته باشند.‌

مرجع تقلید شیعیان در دیدار آقای سید مسعود میرکاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به گلایه های شدید مردم از گرانی ها بیان کردند: امروز داد مردم از گرانی ها بلند است و می گویند که قیمت ها روز به روز افزایش می یابد.

این گرانی های افسارگسیخته با وجود افزایش درآمدهای نفتی دولت به عنوان معمایی برای مردم شده است

ایشان در ادامه به ضرورت اقناع و تبیین برای مردم نسبت به گرانی های اخیر اشاره کرده و گفتند: این گرانی های افسارگسیخته با وجود افزایش درآمدهای نفتی دولت به عنوان معمایی برای مردم شده که لازم است دولتمردان جواب قانع کننده ای برای آن داشته باشند.

آیت الله مکارم شیرازی در ادامه به قاچاق اجناس و کالا به صورت آزادانه و گسترده اشاره کرده و افزودند: باید نظارت ها و بازدیدها در مرزها افزایش یابد که چرا مواد خوراکی و ارزاق مردم به راحتی از کشور خارج می شود؟!

ایشان از دیگر دلایل گرانی ها را بی انصافی برخی از کسبه دانسته و افزودند: باید تعزیرات حکومتی نسبت به این قضیه ورود پیدا کند.

به گزارش شفقنا ، مرجع تقلید شیعیان به گرانی مسکن و اجاره بها اشاره کرده و گفتند: اجاره بهای خانه ها غوغا می کند که باید برای آن تدبیری اندیشید.اگر آثار و نتایج این برنامه ها در جامعه و زندگی مردم احساس نشود، می تواند سبب بی اعتمادی و ناامیدی از دولت گردد

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۴-۰۱ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.