آوایی: با مقصران ریزش متروپول آبادان بدون اغماض برخورد شود

۱۴۰۱-۰۳-۰۴ سیاست

آوایی: با مقصران ریزش متروپول آبادان بدون اغماض برخورد شود

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که با توجه به ابعاد گسترده واقعه تلخ ریزش ساختمان متروپل آبادان و جریحه دار شدن افکار عمومی از مسئولین مربوطه می‌خواهم این موضوع را به صورت ویژه مورد بررسی قرار داده تا عوامل مقصر در این اتفاق به مردم معرفی و برخورد قانونی و بدون اغماض با آنان صورت گیرد.

احمد آوایی نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی در پی فروریختن ساختمان اداری – تجاری متروپل در شهر آبادان در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«در روزهایی که یاد آور حماسه سازی های بی بدیل مردم غیور خوزستان در ایام دفاع مقدس است حادثه تلخ و درد آور ریزش ساختمان متروپل آبادان بار دیگر موجب تاسف و تاثر مردم شریف کشور عزیزمان شد.

‏ضمن عرض تسلیت به مردم شریف و نجیب خوزستان و آبادان و به ویژه خانواده های داغدیده این حادثه از مسئولین مربوطه می‌خواهم با توجه به ابعاد گسترده این واقعه تلخ و جریحه دار شدن افکار عمومی این موضوع را به صورت ویژه مورد بررسی قرار داده تا عوامل مقصر در این اتفاق به مردم معرفی و برخورد قانونی و بدون اغماض با آنان صورت گیرد.»

به گزارش ایسنا،ساختمان ۱۰ طبقه متروپل در آبادان ظهر روز دوم خردادماه فرو ریخت. بر اثر این حادثه تاکنون ۱۴ نفر جانباخته‌اند و تعدادی نیز مصدوم شده‌اند. در سومین روز از حادثه فرو ریختن ساختمان متروپل در آبادان، تلاش‌ها برای جستجوی افراد گرفتار زیر آوار ادامه دارد.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۳-۰۴ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.