نیاز امروز کشور،گشایش اقتصادی،رفع عزتمندانه تحریم ها و سرمایه گذاری داخلی و خارجی است

۱۴۰۱-۰۳-۰۴ سیاست

نیاز امروز کشور،گشایش اقتصادی،رفع عزتمندانه تحریم ها و سرمایه گذاری داخلی و خارجی است

رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم در نشست با شماری از اعضای کابینه های خود ، ترور مذبوحانه شهید صیاد خدایی را محکوم و از کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان در حادثه سقوط ساختمانی در ابادان ابراز تاسف کرد.

رئیس دولت تدبیر و امید به همراه شماری از اعضای کابینه های یازدهم و دوازدهم در نشستی ، مسایل و مشکلات جاری و موضوعات مهم کشور را مورد بررسی قرار دادند .در این نشست برخی از وزرای سایق گزارش هایی ارائه کردند .
دکتر حسن روحانی در ابتدای این نشست ترور مذبوحانه شهید حسین صیاد خدایی را محکوم و اهداف این حرکات که از سو ی دشمنان انقلاب و ملت انجام می گیرد را ضربه به نظام جمهوری اسلامی ارزیابی کرد و گفت : این حرکات غیر منطقی کور و شکست خورده است .
وی شهادت پاسدار مدافع کشور شهید حسن صیاد خدایی را به مقام معظم رهبری ، همه آحاد ملت شریف ایران ، نیروهای سپاه پاسداران و خانواده عزیز وی تسلیت گفت.
رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم همچنین با ابراز تاسف از حادثه سقوط ساختمانی در ابادان که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی نفر از هموطنان شد به خانواده های عزیزان درگذشت تسلیت گفت و برای مجروحان نیز آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.
روحانی همچنین با تبریک سالروز سوم خرداد ، سالگرد آزاد سازی خرمشهر ، اولویت امروز کشور را ایجاد فضایی برای خروج از تنگناها و مشکلات دانست و گفت : حفظ و تقویت انسجام کشور را مهمترین مساله و اولویت امروز همگان است و ایجاد اختلاف و چند دستگی در کشور فضای پر تنش سیاسی ایجاد می کند و مردم را سرخورده و نگران و ناراحت می کند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ،وی تاکید کرد: مردم انتظار اتحاد مسئولان و فعالان سیاسی برای رفع مشکلات و پرهیز از اختلاف و دوگانگی را دارند.
رئیس دولت تدبیر و امید، ایجاد امید آفرینی بین مردم را یک ضرورت دیگر دانست و گفت : پرهیز از اختلاف و ایجاد انسجام بین مردم امید ایجاد می کند.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۳-۰۴ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.