تشریح اقدامات انجام شده برای ایمنی نمایشگاه تهران

۱۴۰۱-۰۲-۳۱ جامعه

تشریح اقدامات انجام شده برای ایمنی نمایشگاه تهران

معاون آمادگی و عملیات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اقدامات انجام شده برای ایمنی نمایشگاه کتاب تهران را تشریح کرد.

مجید آرون در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اقدامات مدیریت بحران در نمایشگاه کتاب تهران اظهارکرد: با شروع سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران وظیفه کمیته ایمنی و بهداشت از طریق کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران محول و بلافاصله دستورالعمل تشکیل کمیته ایمنی تدوین شد. کمیته ایمنی متشکل از سازمان‌های آتش‌نشانی، اورژانس، دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی، دبیرخانه HSE، مترو تهران و بهداشت محیط تشکیل جلسه دادند و پیش از آغاز نمایشگاه مانور ایمنی و سلامت را برگزار کردند.

به گزارش ایسنا،معاون آمادگی و عملیات سازمانن پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: ستاد مدیریت بحران ویژه سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در محل برگزاری آن تشکیل شد. از وظایف این ستاد نظارت بر غرفه‌ها از نظر ایمنی و بهداشت بود. همچنین بازدید میدانی روزانه از غرفه‌ها، به خصوص غرفه‌های بهداشتی انجام شد و تذکر موارد ناایمنی و عدم رعایت نکات بهداشتی به غرفه‌داران مواد بهداشتی داده شد.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۲-۳۱ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.