قدردانی رئیسی از همراهی تک تک مردم ایران با اصلاحات اقتصادی دولت

۱۴۰۱-۰۲-۳۱ سیاست

قدردانی رئیسی از همراهی تک تک مردم ایران با اصلاحات اقتصادی دولت

ر ئیس جمهور با قدردانی از مشارکت مردم در اجرای طرح عادلانه سازی یارانه‌ها گفت: ‌همراهی مردم به دولت این امکان را می دهد که در جهت تحقق رشد اقتصادی ۸ درصدی حرکت کند.

سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز جمعه در ادامه برنامه‌های سفر به استان آذربایجان غربی در اجتماع مردم مهاباد با بیان اینکه این استان حقیقتا در عرصه‌های مختلف خوش درخشیده است، گفت: آذربایجان غربی هم در حراست و پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی و هم در دفاع جانانه از مرزهای کشور شهدای والایی تقدیم کرده که نام آنها همواره پرآوازه و بلند و زینت‌بخش کوی و برزن و شهر و دیار ما است.

رئیس جمهور افزود: مردم فهیم مهاباد و این منطقه امتحان و آزمون ویژه‌ای در مقابل گروه‌های ضد انقلاب، معاندین و بدخواهان مردم این خطه دادند و حقیقتا با بصیرت ایستادگی و دشمنان را ناامید کردند. باید به مردم شهرستان مهاباد و استان آذربایجان غربی به خاطر این بصیرت، مقاومت و ایستادگی در مقابل معاندین و بدخواهان تبریک بگویم.

به گزارش تسنیم، رئیسی ادامه داد: به نسل جدید، به دختران و پسران عزیز این منطقه یادآوری می کنم که پدران و مادران شما حقیقتا با بصیرت ایستادگی کردند. شهدای عزیزی که مردم این خطه تقدیم انقلاب اسلامی کردند، بهترین و بزرگترین گواه ایستادگی مردم این سرزمین است.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۲-۳۱ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.