قالیباف روز موزه و میراث فرهنگی را تبریک گفت

۱۴۰۱-۰۲-۲۸ سیاست

قالیباف روز موزه و میراث فرهنگی را تبریک گفت

رئیس مجلس شورای اسلامی فرا رسیدن روز موزه و میراث فرهنگی را تبریک گفت.

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی درگذشت عارف و معلم برجسته اخلاق آیت الله فاطمی‌نیا را به محضر مقام معظم رهبری، ملت ایران و خانواده و تمامی دلبستگان و کسانی که از نزدیک با این عالم انقلابی آشنا بودند، تسلیت گفت.

وی با تبریک ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی به فعالان این عرصه بیان کرد: امیدواریم عزیزانی که در این عرصه هستند بیشتر از گذشته توفیق خدمت و اثرگذاری داشته باشند.

به گزارش ایسنا،رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی موزه و میراث فرهنگی (۱۸ می؛ ۲۸ اردیبهشت ماه) گفت: این روز را به همه کسانی که در این مسیر برای معرفی بهتر فرهنگ، سابقه و تاریخ ملت ما تلاش می‌کنند تبریک می ‌گوییم، و چه آن‌هایی که در کشف و چه آن‌هایی که در معرفی اینها تلاش می‌کنند تقدیر و تشکر می کنیم، مخصوصا به همکاران خودمان در فراکسیون موزه ها و میراث فرهنگی این روز را تبریک می گویم.

قالیباف در پایان درگذشت عبدالله سامری نماینده خرمشهر در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی که از جانبازان جنگ تحمیلی بود را نیز به خانواده داغدار وی و مردم خرمشهر تسلیت گفت.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۲-۲۸ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.