آغاز جلسه علنی مجلس

۱۴۰۱-۰۲-۱۸ سیاست

آغاز جلسه علنی مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز خود به ادامه بررسی طرح دو فوریتی شفافیت قوای سه‌گانه و دستگاههای اجرایی و سایر نهادها می پردازند.

جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی از لحظاتی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد.

نمایندگان قبل از آغاز جلسه علنی مجلس، در جلسه ای غیر علنی با حضور وزرای اقتصاد و کشاورزی به بررسی گرانی های اخیر پرداختند.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح دو فوریتی شفافیت قوای سه‌گانه و دستگاههای اجرایی و سایر نهادها، ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح توسعه و مانع زدایی از صنعت برق کشور و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی درمورد طرح اصلاح قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

به گزارش ایسنا،همچنین بررسی گزارش شور دوم کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مورد طرح نحوه تشکیل و فعالیت تشکل های صنفی و تخصصی، بررسی گزارش کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس در مورد طرح الحاق یک تبصره به عنوان تبصره (۵) به ماده(۳۷) قانون آیین نامه داخلی مجلس، بررسی گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه‌های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران و بررسی گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد لایحه اصلاح تبصره(۱) ماده(۲) قانون حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع دستی ـ مصوب سال ۱۳۶۹ از دیگر مواردی است که نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز خود به بررسی آن ها خواهند پرداخت.

کمیسیون انرژی در مورد استنکاف دولت های یازدهم و دوازدهم از توسعه میادین مشترک هیدروکربوری (در اجرای ماده(۲۳۴) آیین نامه داخلی مجلس) در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۲-۱۸ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.