برای نگه‌داشت معلمان در خوزستان، امتیازهای ویژه در نظر گرفته شود

۱۴۰۱-۰۲-۱۴ سیاست

برای نگه‌داشت معلمان در خوزستان، امتیازهای ویژه در نظر گرفته شود

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی خواستار اختصاص امتیازهای ویژه برای معلمان خوزستانی به منظور نگهداری و جلوگیری از خروج آن‌ها از استان خوزستان شد.

سیدکریم حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص مساله خروج نیروهای معلم به دلیل شرایط استان خوزستان، اظهار کرد: قطعا ما مطالبه عمومی در خصوص همه کارکنان به ویژه کارکنان دولت داریم و با توجه به وضعیت جوی و معیشتی استان خوزستان، قطعا باید برای نگهداشت کارکنان در خوزستان امتیازهای ویژه‌ای قائل شد.

وی ادامه داد: در این حوزه نیز معلمان، با توجه به کار سخت و تلاشی که در مدت زمان تدریس خود دارند و در دورترین نقاط استان خوزستان، روستاها و شهرها، زحمات زیادی می‌کشند، باید امتیازهای ویژه‌ای برای معلمان در نظر گرفته شود و برای نگهداشت و خارج نشدن آن‌ها از خوزستان تلاش کرد.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: البته کارهایی انجام شده است اما قطعا امتیازهایی که برای کارکنان استان خوزستان در نظر گرفته می‌شود، باید با استان‌های دیگر متفاوت باشد.

به گزارش ایسنا، وی در پاسخ به اینکه با توجه به شرایط آب و هوایی خوزستان، آیا امتیاز خاصی برای معلمان در طرح رتبه‌بندی در نظر گرفنه شده است؟ گفت: قطعا در این خصوص با توجه به اینکه این طرح شامل حال همه می‌شود در استان خوزستان هم امتیاز ویژه و هم توجه ویژه‌ای صورت گرفته است.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۲-۱۴ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.