بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران بمناسبت روز قدس

۱۴۰۱-۰۲-۰۸ سیاست

بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران بمناسبت روز قدس

ارتش جمهوری اسلامی ایران بمناسبت روز قدس بیانیه ای صادر و تاکید کرد: روز قدس پرده غفلت را از دیدگان دیگر کشورهای خواب‌زده کنار می زند.

متن بیانیه ارتش به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس روز اسلام است. روز قدس، روزی است که اسلام را باید احیا کرد.» امام خمینی(ره) «
روز باشکوه قدس، یکی از یادگاران ماندگار معمار کبیر انقلاب اسلامی است که با فریاد حق‌طلبانه، مردم ایران اسلامی و ملت‌های آزاده و آزاد اندیش جهان توطئه صیهیونیسم بین المللی در سیطره سرزمین های اسلامی را خنثی کرده است .
روز قدس، یوم‌الله و رستاخیز مقابله با ظلم و تجاوز علیه کیان اسلام است که خواب شیاطین را در چنگ اندازی بر سرزمین مقدس فلسطین آشفته کرده و موجب بیداری ملتهای آزاده نسبت به حقانیت مردمی مظلوم و ستم دیده شده است .
با وجود توطئه سازش کاران امروز ، به برکت انقلاب اسلامی و مجاهدت‌های محور مقاومت شاهد نقطه عطفی در مبارزه و مقاومت مردم فلسطین هستیم . بدون تردید توطئه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی با شکست مواجه خواهد شد و آنچنان که پیدا است با گسترش و اقتدار جبهه مقاومت روند اضمحلال و نابودی این رژیم غاصب و کودک کش شتاب گرفته و به اذن الهی و در پرتو مقاومت مردم مظلوم فلسطین می رود تا به زودی طومار ظالمان و غاصبان را در سرزمین های اسلامی در هم پیجیده شود .
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ارتش انقلابی جمهوری اسلامی ایران همراه و همدل با مردم بصیر و آگاه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، صدای رسای مظلومیت و حق‌طلبی ملت ستمدیده فلسطین خواهد بود تا همه یک صدا و تحت لوای امت واحده اسلامی، فریاد بلند و دشمن‌شکن خود را به گوش جهانیان رساند و آماده است در صفی متحد حماسه‌ای دیگر را در حمایت از مظلومان و ستم دیدگان خلق کند.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۲-۰۸ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.