سفر خانواده قالیباف به ترکیه برای خرید سیسمونی | نماینده مجلس : قالیباف استعفا نمی دهد

۱۴۰۱-۰۲-۰۳ سیاست

سفر خانواده قالیباف به ترکیه برای خرید سیسمونی | نماینده مجلس : قالیباف استعفا نمی دهد

نماینده مردم تبریز گفت: قالیباف موافق طرح صیانت بود، بعد از آنکه بازتاب های اجتماعی را دیدند، مخالفت کردند.

سفر برخی اعضای خانواده قالیباف به ترکیه برای خرید سیسمونی حسابی جنجال برانگیز شده و با انتقادات زیادی از سوی مردم و اهالی سیاست رو به رو شده است. در این میان برخی از گمانه زنی ها حکایت از آن دارد که این ماجرا می تواند روی ریاست قالیباف در سومین سال مجلس یازدهم تاثیر بگذارد.

با این حال، احمد علیرضا بیگی، نماینده مردم تبریز معتقد است که این ماجرا تاثیر چندانی روی ریاست قالیباف ندارد.

او تاکید کرد که«آقای قالیباف رقیبی ندارد که بتواند در کنارشان خودنمایی کرده و آرای نمایندگان را بدست بیاورد. این مجلس برآیند یک اراده سیاسی است که ظهور و بروز آن آقای قالیباف است.»

مشروح این گفتگو را در ادامه می خوانید؛

آقای بیگی! با توجه به حواشی که در این مدت برای آقای قالیباف ایجاد شده، چقدر شانس ایشان را برای ریاست سال سوم مجلس کم می کند؟
تاثیر چندانی ندارد. ایشان رقیبی ندارد که بتواند در کنارشان خودنمایی کرده و آرای نمایندگان را بدست بیاورد. این مجلس برآیند یک اراده سیاسی است که ظهور و بروز آن آقای قالیباف است.

آقایان نمی توانند حساب خود را از قالیباف جدا کنند
برخلاف صحبت شما که گفتید آقای قالیباف رقیبی ندارد اما گمانه زنی ها حاکی از آن است که آقایان حاجی بابایی، آقاتهرانی و نیکزاد می تواند جای آقای قالیباف را بگیرند.
این افراد که برای یک لیست هستند که آقای قالیباف در راس آن قرار داشت. این افراد نمی توانند حساب خود را از ایشان جدا کنند.

به گزارش قرن نو،یعنی این احتمال وجود ندارد که آن ائتلاف انتخاباتی ابتدایی شکسته شود؟
بالاخره برای یک لیست بودند. لیستی که در سر تا سر کشور رای آورده، در تهران نیز رای اورده است. هیچ وجه ممیزه بین این آن ها چطور است.

قالیباف موافق طرح صیانت بود اما…
ارتباط طیف های تندروی مجلس مثل پایداری ها با آقای قالیباف چقدر بر روی ریاست او تاثیرگذار است؟ به نظر می رسد ائتلاف ابتدای مجلس کمرنگ شده است.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۲-۰۳ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.