ماجرای مهدوی کیا و مربی اش؛ از دیزی خوران تا اختلاف جدی امروز

۱۳۹۵-۰۷-۰۹ ورزش

ماجرای مهدوی کیا و مربی اش؛ از دیزی خوران تا اختلاف جدی امروز

به گزارش ۲۴، تیم آکادمی کیا پس از کسب ۱۲ پیروزی در ۱۲ هفته اخیر لیگ برتر نونهالان تهران روز گذشته قرار بود در هفته سیزدهم به مصاف پارسیان مهر برود که این تیم انصراف داد تا بازی ۳ بر صفر به سود آکادمی کیا زده شود.

 

پارسیان مهر تا هفته دوازدهم تنها یک باخت و دو تساوی داشت و ۹ مسابقه دیگر را با پیروزی پشت سر گذاشته بود و در رده سوم جدول لیگ برتر نونهالان تهران جای داشت اما تصمیم گرفت مقابل آکادمی کیا به میدان نرود.
هدایت پارسیان مهر برعهده علی دوستی‌مهر است که این مربی پنج ماه قبل به دلایلی که آن زمان تفاوت تفکرات تاکتیکی عنوان شده بود از آکادمی کیا و مهدی مهدوی‌کیا جدا شد.
پس از آن جزئیات زیادی از علت جدایی دوستی‌مهر از مهدوی‌کیا منتشر نشد ولی مطمئنا عدم تقابل این مربی باسابقه با تیم سابقش و مهدی مهدوی‌کیا در لیگ تهران بی‌دلیل با آن اتفاقات نبوده است.
آکادمی کیا با انتشار عکسی در اینستاگرام به عدم برگزاری این بازی واکنش نشان داده و نوشته است:«پارسیان مهر به دلایلی که واضحه در این دیدار حاضر نشد تا بازی سه بر صفر به سود کیا اعلام بشه!»

گفتنی است که روزگاری نه چندان دور همین مهدوی کیا از آلمان به ایران می آمد و به عشق دوستی مهر مربی سابق خود راهی جنوب شهر می شد و با او دیزی می خورد.

 

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۷-۰۹ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.