اجرای طرح ویژه برخورد با واحدهای صنفی متخلف در ماه رمضان

۱۴۰۱-۰۱-۲۷ جامعه

اجرای طرح ویژه برخورد با واحدهای صنفی متخلف در ماه رمضان

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از اجرای طرح ویژه برخورد با واحدهای صنفی متخلف در ماه مبارک رمضان و پلمب یا اخطار به ۴۰۷ واحد صنفی متخلف خبرداد.

سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای این طرح با بیان اینکه همه باید حرمت ماه مبارک رمضان را رعایت کنند، گفت: در دو روز پایانی هفته گذشته، پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ و طرح ویژه برخورد با واحدهای صنفی متخلف در ایام ماه مبارک رمضان را به مرحله اجرا درآورد که در جریان آن ۱۹۴ تیم از مجموعه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ حضور و مشارکت داشتند.

وی با بیان اینکه پلیس از پیش از شروع ماه مبارک رمضان توصیه‌ها و هشدارهای لازم را به واحدهای صنفی داده بود، گفت:‌ در این طرح بیش از ۱۴ هزار واحد صنفی در سطح پایتخت مورد بازدید قرار گرفتند که در جریان آن ۴۰۷ واحد صنفی که به طور غیر مجاز اقدام به ارائه مواد غذایی گرم کرده و زمینه روزه خواری و هنجارشکنی را فراهم کرده بودند پلمب شده یا اخطار دریافت کردند. خوشبختانه اکثر واحدهای صنفی نیز همراهی خوبی با پلیس دارند که از آنها قدردانی می‌کنیم.

رحیمی اجرای این طرح را در راستای مطالبه مردم دانست و گفت:‌ اجرای این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان در دستور کار پلیس قرار دارد و قطعا با هرگونه هنجار شکنی در این خصوص برخورد خواهد شد.

به گزارش ایسنا،وی اضافه کرد: باید از تظاهر به روزه خواری در ملاء عام خودداری شود. همه اغذیه فروشی‌ها موظف به رعایت ضوابط ابلاغی هستند از این رو فعالیت واحدهای فروشی در حد فاصل بین سحر تا افطار ممنوع است. در پایانه‌های مسافربری که محل تردد مسافران است هم صرفاً ارائه غذای سرد آن هم با رعایت ضوابط ابلاغی و شئونات ماه رمضان امکان پذیر است. همه رده‌های انتظامی و ترافیکی در راستای رعایت شأن و حرمت ماه رمضان، ضوابط ابلاغی خود را انجام خواهند داد.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۱-۲۷ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.