فعلا از کنسرت‌های تهران خبری نیست!

۱۴۰۱-۰۱-۱۴ فرهنگ

فعلا از کنسرت‌های تهران خبری نیست!

برگزاری کنسرت‌ها در سال ۱۴۰۰ با فراز و نشیب بسیار همراه بود؛ چراکه هر بار به علت اوج گرفتن شیوع ویروس کرونا برنامه‌ریزی‌هایی که برای برگزاری کنسرت‌ها صورت گرفته بود بهم می‌ریخت و آغاز کنسرت‌ها به تعویق می‌افتاد. با این حال پس از قول و قرارهایی که درباره آغاز کنسرت‌ها در پاییز ۱۴۰۰ داده شده بود، در نهایت در سه ماهه آخر سال با وجود اوج گرفتن کرونا در برهه‌ای، کنسرت‌ها کجدار و مریض برگزار شدند تا اینکه این برگزاری به نوروز هم کشیده شد.

با آغاز سال ۱۴۰۱ کنسرت‌های نوروزی در تهران و سایر شهرستان‌ها به روی صحنه رفتند و بعد از مدتی طولانی هنرمندان به خصوص در حوزه موسیقی پاپ توانستند تجدید دیداری اساسی با طرفداران خود داشته باشند؛ اگرچه که به علت پابرجا ماندن شیوع ویروس کرونا، این اجراها رونق کنسرت‌های نوروزی پیش از کرونا را نداشتند و فروش بلیط‌ها هم به منظور رعایت پروتکل‌ها، اغلب کمتر از ظرفیت موجود سالن‌ها صورت گرفت.

ضمن اینکه بر اساس آنچه سایت‌های رسمی بلیط فروشی‌ نشان می‌داد، شهرهای شمالی، جنوبی و استان تهران بیشترین تعداد برگزاری کنسرت را در ایام نوروزی از آن خود کردند.

به گزارش ایسنا، اما اکنون با پایان یافتن ایام نوروز، به جز یک اجرا از ماکان بند در چهارشنبه ـ ۱۷ فروردین ماه ـ در سالن میلاد نمایشگاه، خبری از برگزاری کنسرت ها در روزهای آینده فروردین ماه در تهران نیست و اهالی حوزه‌ی پاپ، فعلا برای برگزاری کنسرت‌ها در کیش به سر خواهند برد.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۱-۱۴ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.