کشف ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در گلستان

۱۴۰۱-۰۱-۱۰ حوادث

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف و ضبط حدود ۵۰۰ کیلوگرم تریاک در دو محموله خودرویی در این استان خبر داد.

سرهنگ فرزاد تاجره در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه تمرکز پلیس بر فعالیت های نوروزی مانع از اشراف اطلاعاتی و اجرای عملیات های بی نقص در سایر حوزه ها نخواهد شد، اظهار کرد: تمامی پرسنل نیروی انتظامی در استان گلستان با هوشیاری کامل در حال خدمت به مردم خوب استان گلستان هستند.

وی با بیان اینکه در روزهای اخیر در دو عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گلستان حدود ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد، افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس مشخص شد فردی قصد ورود یک محموله تریاک با کامیون به استان را دارد که با تلاش ماموران خودرو مورد نظر در یکی از محورهای شرقی استان توقیف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان گفت با تاکید بر اینکه حدود ۴۶۰ کیلو گرم تریاک در این خورو توسط ماموران پلیس کشف شد، خاطرنشان کرد: در همین راستا یک نفر نیز دستگیر و به مقام قضایی ذیصلاح تحویل داده شد.

به گزارش ایسنا، تاجره با اشاره به اینکه همچنین در عملیاتی دیگر در شرق استان گلستان دو دستگاه خودرو سواری پژو توقیف شد، ادامه داد: ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع «تریاک تر» در این دو خودرو کشف و سه نفر نیز در این رابطه دستگیر و به مقامات قضایی تحویل شدند.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۱-۰۱-۱۰ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.