آلودگی هوای تهران تا جمعه

۱۴۰۰-۱۱-۱۳ جامعه

آلودگی هوای تهران تا جمعه

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی امروز(۱۳ بهمن‌ماه) تا صبح جمعه(۱۵ بهمن‌ماه) آسمان استان به دلیل پایداری جو در نواحی پرتردد و صنعتی همراه با غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران امروز(۱۳ بهمن‌ماه) تا صبح جمعه (۱۵ بهمن‌ماه) آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش ملایم باد و به دلیل پایداری جو در نواحی پرتردد و صنعتی همراه با غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

از پیش از ظهر جمعه (۱۵ بهمن‌ماه) با نفوذ سامانه بارشی به‌تدریج آسمانی ابری و تا شنبه (۱۶ بهمن‌ماه) در بعضی ساعات در نیمه جنوبی بارش باران در نیمه شمالی بارش برف و باران و در ارتفاعات مه آلود گاهی همراه با بارش برف و کولاک برف مورد انتظار است.

از بعد از ظهر جمعه (۱۵ بهمن‌ماه) با وزش باد متوسط تا نسبتا شدید، توقف انباشت آلاینده‌های جوی و طی روزهای شنبه و یکشنبه (۱۶ و ۱۷بهمن‌ماه) با وزش باد نسبتا شدید تا شدید بهبود کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

از امروز تا روز جمعه(۱۵ بهمن‌ماه) روند افزایش نسبی دما و شنبه تا یکشنبه (۱۶ تا ۱۷ بهمن ماه) کاهش محسوس دما به‌طور میانگین ۴ تا ۸ درجه سلسیوس در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با دمای ۱۴- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

به گزارش ایسنا، همچنین آسمان تهران فردا (۱۴ بهمن‌ماه) نیمه ابری همراه با غبار محلی با بیشترین و کمترین دمای۱۲ و ۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود همچنین جمعه (۱۵بهمن‌ماه) نیمه ابری و غبارصبحگاهی و به‌تدریج ابری و از بعد از ظهر بارش باران و وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۱۳ و ۴ درجه سانتیگراد می‌رسد.

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۰-۱۱-۱۳ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.