دفاع سخنگوی جبهه پایداری از کارنامه دولت رئیسی

۱۴۰۰-۱۱-۰۶ سیاست

دفاع سخنگوی جبهه پایداری از کارنامه دولت رئیسی

متقی‌فر در دفاع از اقدامات دولت جدید هم گفت:‌ دولت جدید هم توانسته کشور را با بودجه‌ای که دولت قبل بسته بود، موفق اداره کند. ۲۰۰ هزار شغل جدید را با فعال کردن بنگاه‌های اقتصادی ایجاد کرده است.

مجید متقی‌فر سخنگوی جبهه پایداری ، درباره آخرین فعالیت‌ها و اقدامات این تشکل گفت:‌ هنوز به زمان انتخابات نرسیدیم تا بخواهیم تصمیمی درباره آن بگیریم. ما فعلا جلسات جبهه پایداری را تشکیل می‌دهیم، بازنگری در کادر، سازمان و جابه‌جایی نیروها را داریم که از تهران به شهرستان‌ها می‌روند. بیشتر هم سعی می‌کنیم به دولت کمک کنیم و اگر در جایی لازم باشد که رفتاری از دولت مشاهده شود، انتقاد و تذکر خواهیم داد.

به گزارش ایلنا، وی درباره اینکه جبهه پایداری از دولت انتقاد کرده است، گفت:‌ بله از دولت انتقاد کردیم اما به دنبال جنجال نیستیم. مهم نیست به چه چیزی تذکر دادیم. مهم این است که موضوع ارزیابی دولت هم در برنامه جبهه قرار دارد. هر انتقادی باشد به صورت دلسوزانه و به دور از فرصت طلبی مطرح کردیم. سعی کردیم تنشی ایجاد نکنیم، دولت آرام باشد و به کارها رسیدگی کند. وقتی رئیس دولت آقای رئیسی از مسکو به تهران می‌آید و سپس به مناطق سیل‌زده می‌رود، این کارها تبلیغاتی نیست، بلکه مشخص است که دولت به مشکلات رسیدگی می‌کند.

از دولت انتقاد کردیم اما به دنبال جنجال نیستیم/ جلسات جبهه پایداری به صورت مستمر در حال برگزاری است

نوشته‌های مرتبط

۱۴۰۰-۱۱-۰۶ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.